toyotabannerjaguar


| ÚVOD | FORUM| Le MANS Series | TECHNIKA | RECENZE | REPORTÁŽE | VÝSLEDKY | ROZHOVORY | GALERIE | OSTATNÍ | DOWNLOAD | KALENDÁŘE | ODKAZY | KONTAKT |

Archívy RC 2WD

Výsledky hledání

| Řadit podle čísla chassis/podvozku | Řadit podle jezdce | | Řadit pouze podle data |

1981-03-02Brugg Wayne Davis/GB[Asso]
1981-03-02Brugg Les Pipe/GB[Asso]
1981-03-02Brugg Rene Hohl/CH[Asso]
1981-03-02Brugg Steven Davis/GB[Asso]
1981-03-02Brugg Dave Tonge/GB[Lightning]
1981-03-02Brugg Terse Brynhildsen/N[Minicars]
1981-03-02Brugg Bill Maisey/GB[Phantom]
1981-03-02Brugg Best Schneider/CH[Asso]
1981-03-02Brugg Jörgen Anderson/S[MirageT]
1981-03-02Brugg Tony Wells/GB[Asso]
1981-03-02Brugg Phil Greeno/GB[Gemini]
1981-03-02Brugg Neal Francis/GB[PhantomFrancis]
1981-03-02Brugg George Land/GB[Lightning]
1981-03-02Brugg John Chamberlain/GB[Gemini]
1981-03-02Brugg Graham Davis/GB[Phantom]
1981-03-02Brugg Jose Rosas/F[Lightning]
1981-03-02Brugg Patrick Blanc/F[Lightning]
1981-03-02Brugg Mikael Pehrsson/S[Minicars]
1981-03-02Brugg Christian Royet/F[Gemini]
1981-03-02Brugg Jakob Böhler/CH[Asso]
1982Anaheim/USA Kent Clausen/USA[AssociatedRC12i]
1982-07-22Anaheim/USA Frank Killiam/[-]
1982-07-22Anaheim/USA Jim jr. Davis/GB[-]
1982-07-22Anaheim/USA Mike Lavacot/[AssoRC12i]
1982-07-22Anaheim/USA Repete Fusco/[AssoRC12i]
1982-07-22Anaheim/USA Kevin Orton/[DeltaSuperPhase]
1982-07-22Anaheim/USA M. Hickman/[-]
1982-07-22Anaheim/USA B. Berney/[-]
1982-07-22Anaheim/USA R. jr. Burch/[-]
1982-07-22Anaheim/USA Arturo Carbonell/[DeltaSuperPhase]
1982-07-22Anaheim/USA Kent Clausen/USA[AssoRC12i]
1983Milano M. Booth/GB[AssoRC12i]
1984Ulm P. Olsen/GB[ParmaEuroPanther]
1984-08-18Herning/DK Bud Bartos/USA[ParmaEuroPanther]
1984-08-18Herning/DK Tony Neissinger/[AssociatedRC12i]
1985Fredrikstad Andy Dobson/[Schumacher"C"car]
1986Las Vegas/USA Tony Neissinger/[AssoRC12L]
1986Las Vegas/USA Joel Johnson/USA[AssoRC12L]
1986Las Vegas/USA Mike Lavacot/[AssoRC12L]
1986Las Vegas/USA Andy Dobson/[Sch.Ccar]
1986Las Vegas/USA Christian Keil/D[AssoRC12L]
1986Las Vegas/USA B. Lignt/[TRCpro12]
1986Las Vegas/USA Phil Davies/GB[Ccar]
1986Las Vegas/USA Hechler/[TRCpro12]
1986Las Vegas/USA Jose Rosas/F[Corally]
1986Las Vegas/USA Bud Bartos/USA[TRCpro12]
1986Baarn M. Lepp Iahti/FIN[AssoRC12]
1987Paris Christian Keil/D[Asso]
1988Baarn/NL Phil Davies/GB[Schumacher]
1988Baarn/NL Ireland/[AssoRC12L]
1988Baarn/NL Oscar Jansen/NL[Corally]
1988Baarn/NL Nilson/[Corally]
1988Baarn/NL Chris Doseck/USA[AssoRC12L]
1988Baarn/NL Joel Johnson/USA[Corally]
1988Baarn/NL Masami Hirosaka/JPN[AssoRC12L]
1988Baarn/NL Tony Neissinger/[AssoRC12L]
1988Herning Phil Davies/GB[Schumacher"C"car]
1988Baarn/NL Christian Keil/D[AssoRC12L]
1988Baarn/NL Kent Clausen/USA[AssoRC12L]
1989Pörtschach Christian Keil/D[Asso12L]
1990DM Pro10 Thomas Peter/D[-]
1990Singapore Chris Doseck/USA[AssociatedRC12L]
1990Pörtschach Jürgen Lautenbach/D[Corally]
1990Gateshead Jürgen Lautenbach/D[CorallySP12]
1991DM Pro10 Martin Fliessbach/D[-]
1991Staffanstorp Oscar Jansen/NL[CorallySP12G]
1992Dordrecht Oscar Jansen/NL[CorallySP12V]
1992DM Pro10 Ralph Krause/D[-]
1992Grand Rapids/USA Tony Neissinger/[AssociatedRC12LW]
1992Pomona/USA Joel Johnson/USA[TrinityEV-10]
1992Dordrecht Markus Möbers/D[-]
1992Ashby J. Dearden/GB[-]
1993Wiener Neudorf Oscar Jansen/NL[CorallySP10V]
1993Lyon David Spashett/GB[CorallySP12G2]
1993DM Pro10 Martin Fliessbach/D[-]
1993Wiener Neudorf Markus Möbers/D[-]
1994Paris/F Jon Orr/USA[Asso12SL]
1994Paris/F Anders Nilsson/[CorallySP12G2]
1994Paris/F Mikael Fransson/[CorallySP12G2]
1994Barcelona Oscar Jansen/NL[CorallySP12G2]
1994Paris/F Oscar Jansen/NL[CorallySP12G2]
1994Paris/F Kevin Jelich/USA[Asso12SL]
1994DM Pro10 Martin Fliessbach/D[-]
1994Paris/F Joel Johnson/USA[TrinityRevolver12D]
1994Paris/F David Spashett/GB[CorallySP12G2]
1994Paris/F Masami Hirosaka/JPN[Asso12SL]
1994Paris/F Mike Blackstock/USA[TrinityRevolver12D]
1994Paris/F Andrew Griffiths/GB[CorallySP12G2]
1994-07-03Naestved Michael Kramer/A[-]
1994-07-03Naestved Marcus Epstein/GB[-]
1994-07-03Naestved Norbert Ossberg/A[-]
1994-07-03Naestved Harald Wendy/A[-]
1994-07-03Naestved David Gale/GB[CorallySP10V]
1994-07-03Naestved Bjorn Johansson/S[-]
1994-07-03Naestved Marcus Landen/S[-]
1994-07-03Naestved Vincent Pouteau/F[-]
1994-07-03Naestved Roman Drbusek/A[-]
1994-07-03Naestved Casper B. Morgen/DK[-]
1994-07-03Naestved Oscar Jansen/NL[Corally]
1994-07-03Naestved Jimmy Bigum Hansen/DK[-]
1994-07-03Naestved Cristoth Stoiber/A[-]
1994-07-03Naestved Wojciech Bukryj/PL[-]
1994-07-03Naestved Martin Fliessbach/D[-]
1994-07-03Naestved Karsten Lautenbach/D[-]
1994-07-03Naestved Jani Konka/FL[-]
1994-07-03Naestved Mark Passingham/GB[-]
1994-07-03Naestved Christian Kass/DK[-]
1994-07-03Naestved Graham Greasey/GB[-]
1994-07-03Naestved Nicky Bramwell/GB[-]
1994-07-03Naestved Florian Gebhard/A[-]
1994-07-03Naestved Eric Fefer/F[-]
1994-07-03Naestved Karsten Larsen/DK[-]
1994-07-03Naestved Gareth Orriss/GB[-]
1994-07-03Naestved Soren Cristiansen/DK[-]
1994-07-03Naestved Oliver Peret/B[-]
1994-07-03Naestved John Hyra/GB[-]
1994-07-03Naestved Vincenzo Grilli/I[-]
1994-07-03Naestved Ralf Helbing/D[-]
1994-07-03Naestved Tony Raikas/[-]
1994-07-03Naestved Thomas Johansen/DK[-]
1994-07-03Naestved Michel Borghese/F[-]
1994-07-03Naestved Ivo Kavánek/CZ[Asso]
1994-07-03Naestved Constant Paul/NL[Corally]
1994-07-03Naestved Chris Grainger/GB[-]
1994-07-03Naestved Crociani Dahiele/I[-]
1994-07-03Naestved Hugo G. Hansen/DK[-]
1994-07-03Naestved Zbigniew Mankus/PL[-]
1994-07-03Naestved Jürgen Lautenbach/D[-]
1994-07-03Naestved Luc Du Breuca/B[-]
1994-07-03Naestved Ralph Krause/D[-]
1994-07-03Naestved Karsten Madsen/DK[-]
1994-07-03Naestved Svend Aage Johnsen/DK[-]
1994-07-03Naestved Roger Sandberg/S[-]
1994-07-03Naestved Michael Johnsen/DK[-]
1994-07-03Naestved Esa Turunen/FL[-]
1994-07-03Naestved Roman Štalmach/CZ[Asso]
1994-07-03Naestved Robert Mildner/A[-]
1994-07-03Naestved Mike Haswell/GB[-]
1994-07-03Naestved Michel Friedmann/B[-]
1994-07-03Naestved Jacek Lipiec/PL[-]
1994-07-03Naestved Tonni Andersen/DK[-]
1994-07-03Naestved Neil Mead/GB[-]
1994-07-03Naestved Peter Johansen/DK[-]
1994-07-03Naestved Jorgen Brink/DK[-]
1994-07-03Naestved Thomas Pumpler/A[-]
1994-07-03Naestved Gil Deret/F[-]
1994-07-03Naestved Martin Knoll/A[-]
1994-07-03Naestved Marek Kaminski/D[-]
1994-07-03Naestved Martin Mostl/A[-]
1994-07-03Naestved Peter Dahlbom/S[-]
1994-07-03Naestved Adamo Grilli/I[-]
1994-07-03Naestved Per-Ola Hard/S[-]
1994-07-03Naestved Peter Buyze/B[-]
1994-07-03Naestved Peter Lindenskov/DK[-]
1994-07-24Sonneberg/D Masami Hirosaka/JPN[YokomoYRX-10]
1994-07-24Sonneberg/D David Spashett/GB[Corally10V]
1994-07-24Sonneberg/D Jon Orr/USA[AssoRC10LS]
1994-07-24Sonneberg/D Ralf Helbing/D[AssoRC10LS]
1994-07-24Sonneberg/D Kevin Jelich/USA[AssoRC10LS]
1994-07-24Sonneberg/D Oscar Jansen/NL[Corally10V]
1994-07-24Sonneberg/D Barry Baker/USA[AssoRC10LS]
1994-07-24Sonneberg/D Martin Fliessbach/D[AssoRC10LS]
1994-07-24Sonneberg/D Josh Cyrul/USA[AssoRC10LS]
1994-07-24Sonneberg/D Reto König/CH[Corally10V]
1995Rome M. De Marchi/I[-]
1995Bretby David Spashett/GB[CorallySP12G2?]
1995DM Pro10 Ralf Helbing/D[-]
1995Bretby Markus Möbers/D[-]
1996Ontario/USA Brian Kinwald/[-]
1996Ontario/USA Paul Wynn/USA[-]
1996Ontario/USA Ryuzo Nakayama/[-]
1996Apeldoorn Erik Jonk/NL[CorallyC10]
1996Eskilstuna David Spashett/GB[CorallySP12G2?]
1996Ontario/USA Mike Swauger/USA[AssociatedRC10LC]
1996DM Pro10 Markus Möbers/D[-]
1996Ontario/USA Masami Hirosaka/JPN[AssoRC12LC]
1996Ontario/USA Barry Baker/USA[-]
1996Apeldoorn Ralf Helbing/D[-]
1996Ontario/USA Mike Swauger/USA[-]
1996Ontario/USA Craig Drescher/[-]
1996Ontario/USA Jon Orr/USA[-]
1996Ontario/USA Joel Johnson/USA[-]
1996Ontario/USA Mike Blackstock/USA[-]
1996Eskilstuna Markus Möbers/D[-]
1997Mönchengladbach Markus Möbers/D[-]
1997Oberhausen David Spashett/GB[Trinity?]
1997Mönchengladbach Erik Jonk/NL[CorallySP12G3]
1997DM Pro10 Martin Fliessbach/D[-]
1997Mönchengladbach Markus Möbers/D[CorallySP12G3]
1997Mönchengladbach David Spashett/GB[Trinity]
1998Walsum Marek Kaminski/D[-]
1998-04-19Hinckley Pavel Szostek/CZ[-]
1998-04-19Hinckley Markus Möbers/D[Trinity?]
1998-04-19Hinckley Roman Kavan/CZ[-]
1998-04-19Hinckley Karel Kratochvíl/CZ[-]
1998-04-19Hinckley Derek Jones/GB[-]
1998-04-19Hinckley David Mangin/F[-]
1998-04-19Hinckley David Spashett/GB[Trinity]
1998-04-19Hinckley Sakke Ahoniemi/FIN[-]
1998-04-19Hinckley Matt Hickingbotham/GB[-]
1998-04-19Hinckley Syd Evans/GB[-]
1998-07-25South Shields/GB Markus Möbers/D[-]
1998-07-25South Shields/GB Reto König/CH[-]
1998-07-25South Shields/GB Chris Ashton/GB[-]
1998-07-25South Shields/GB Alan Leighton/GB[-]
1998-07-25South Shields/GB Mark Chinery/GB[-]
1998-07-25South Shields/GB Sakke Ahoniemi/FIN[-]
1998-07-25South Shields/GB Alain Chabert/F[-]
1998-07-25South Shields/GB Paul Ash/GB[-]
1998-07-25South Shields/GB Cyril Fages/F[-]
1998-07-25South Shields/GB Pascal Van Houten/NL[-]
1998-07-25South Shields/GB Greg Hodapp/USA[-]
1998-07-25South Shields/GB Darren Foy/GB[-]
1998-07-25South Shields/GB Pierre Du Plessis/SA[-]
1998-07-25South Shields/GB Paul Wynn/USA[-]
1998-07-25South Shields/GB Robin Hemmett/GB[-]
1998-07-25South Shields/GB Marcin Mazurek/PL[-]
1998-07-25South Shields/GB Anthony Smith/SA[-]
1998-07-25South Shields/GB Mike Lufaso/USA[-]
1998-07-25South Shields/GB Marek Kaminski/D[-]
1998-07-25South Shields/GB David Marmand/F[-]
1998-07-25South Shields/GB Hugo Ragaut/F[-]
1998-07-25South Shields/GB Jillies Groskamp/NL[-]
1998-07-25South Shields/GB Jamie McDonagh/GB[-]
1998-07-25South Shields/GB Chris Clarke/GB[-]
1998-07-25South Shields/GB Johny Karlsson/S[-]
1998-07-25South Shields/GB Walter Henderson/USA[-]
1998-07-25South Shields/GB Steven Deyhle/CH[-]
1998-07-25South Shields/GB James Hild/F[-]
1998-07-25South Shields/GB Arjan Plessius/NZ[-]
1998-07-25South Shields/GB Oscar Jansen/NL[-]
1998-07-25South Shields/GB Marcus Epstein/GB[-]
1998-07-25South Shields/GB Mark Jewitt/GB[-]
1998-07-25South Shields/GB Neville Varley/SA[-]
1998-07-25South Shields/GB Cesar Leon/MEX[-]
1998-07-25South Shields/GB Andrew Griffiths/GB[-]
1998-07-25South Shields/GB Simo Ahoniemi/FIN[-]
1998-07-25South Shields/GB Brandon McNally/USA[-]
1998-07-25South Shields/GB Soren Boy Holst/DK[-]
1998-07-25South Shields/GB Pericle Tancioni/I[-]
1998-07-25South Shields/GB Barry Baker/USA[-]
1998-07-25South Shields/GB Christian Wittke/D[-]
1998-07-25South Shields/GB Jonas Andersson/S[-]
1998-07-25South Shields/GB Laurent Favre/F[-]
1998-07-25South Shields/GB Alexander Wild/D[-]
1998-07-25South Shields/GB Markus Möbers/D[-]
1998-07-25South Shields/GB Roger Wicki/CH[-]
1998-07-25South Shields/GB Tonni Andersen/DK[-]
1998-07-25South Shields/GB Frikkie Badenhorst/SA[-]
1998-07-25South Shields/GB Masayuki Murai/JPN[-]
1998-07-25South Shields/GB Brent Wallace/USA[-]
1998-07-25South Shields/GB Bernhard Bopp/D[-]
1998-07-25South Shields/GB John Skat Andersen/DK[-]
1998-07-25South Shields/GB Atsushi Hara/JPN[-]
1998-07-25South Shields/GB Darren Houghton/GB[-]
1998-07-25South Shields/GB Michael Lipperhide/D[-]
1998-07-25South Shields/GB Luděk Měšťan/CZ[-]
1998-07-25South Shields/GB Erik Jonk/NL[-]
1998-07-25South Shields/GB William Borghese/F[-]
1998-07-25South Shields/GB Jimmy Bigum/DK[-]
1998-07-25South Shields/GB Roger Neubauer/CH[-]
1998-07-25South Shields/GB Kevin Moore/GB[-]
1998-07-25South Shields/GB Andy Sawyer/GB[-]
1998-07-25South Shields/GB Chris Grainger/GB[-]
1998-07-25South Shields/GB Alescandre Beauqier/F[-]
1998-07-25South Shields/GB Daisuke Yoshioka/JPN[-]
1998-07-25South Shields/GB Terry Rott/USA[-]
1998-07-25South Shields/GB Benoit Thomaes/B[-]
1998-07-25South Shields/GB Syd Evans/GB[-]
1999Malmö Markus Möbers/D[-]
1999Walsum David Spashett/GB[Trinity?]
1999Malmö David Spashett/GB[Trinity]
1999Oberhausen Markus Möbers/D[-]
1999Walsum Markus Möbers/D[Corally]
2000Tsukuba/JP Markus Möbers/D[-]
2000Sintra David Spashett/GB[Trinity]
2000Boston Markus Möbers/D[-]
2000Tsukuba/JP -[-]
2000Tsukuba/JP Hideo Kitazawa/JPN[YokomoYRX-2000]
2000Sintra Andrew Moore/GB[Trinity]
2000Tsukuba/JP Masami Hirosaka/JPN[YokomoYRX-2000]
2000Sintra Markus Möbers/D[Corally]
2000Boston David Spashett/GB[Trinity]
2000Eckernförde Markus Möbers/D[-]
2000Tsukuba/JP Masami Hirosaka/JPN[AssoRC12L3]
2001Ingolstadt Markus Möbers/D[-]
2001Walsum Markus Möbers/D[CorallyC10X]
2001Ingolstadt David Spashett/GB[Losi]
2001Mettenheim Markus Möbers/D[-]
2001Mettenheim Bernhard Bopp/D[-]
2002Mettenheim Robert Klier/D[-]
2002Krugersdorp/SA Markus Möbers/D[-]
2002-03-17Chesterfield David Spashett/GB[-]
2002-03-17Chesterfield Sakke Ahoniemi/FIN[CorallySP12M]
2002-03-17Chesterfield Andrew Moore/GB[-]
2002-03-17Chesterfield Phil Davies/GB[-]
2002-03-17Chesterfield Markus Möbers/D[Corally]
2002-03-17Chesterfield Mikael Nilsson/S[Corally]
2002-03-17Chesterfield Simo Ahoniemi/FIN[Corally]
2002-03-17Chesterfield Jillies Groskamp/NL[Corally]
2002-03-17Chesterfield Teemu Saarinen/FI[Corally]
2002-03-17Chesterfield Roger Manwaring/GB[-]
2002-05-04Blansko -[-]
2002-05-18Hrádek nad Nisou Pavel Gerhart/CZ[-]
2002-05-18Hrádek nad Nisou -[-]
2002-05-18Hrádek nad Nisou -[-]
2002-05-18Hrádek nad Nisou -[-]
2002-05-18Hrádek nad Nisou -[-]
2002-08-31Hradec Králové -[-]
2002-08-31Hradec Králové -[-]
2002-08-31Hradec Králové -[-]
2002-08-31Hradec Králové -[-]
2002-08-31Hradec Králové -[-]
2003Walsum Bernhard Bopp/D[-]
2003-03-09Montbrison Eric Saurou/F[AssoRC12L3]
2003-03-09Montbrison Jérmie Ravet/F[CorallySP12G3]
2003-03-09Montbrison Robert Klier/D[Trinity]
2003-03-09Montbrison Cyril Ndiaye/F[CorallySP12M]
2003-03-09Montbrison Bastien Garcia/F[CorallySP12M]
2003-03-09Montbrison Julien Ampere/F[AssoRC12L3]
2003-03-09Montbrison Andy Sawyer/GB[Corally]
2003-03-09Montbrison Jean-Michel Varinard/F[CorallySP12G2]
2003-03-09Montbrison Benjamin Bantegnie/F[Prototype]
2003-03-09Montbrison Pierre Lebreton/F[Corally]
2003-03-09Montbrison Dominik Fleischmann/D[CorallySP12G3]
2003-03-09Montbrison Kevin Creaser/GB[CRC CarpetKnife]
2003-03-09Montbrison Jonathan Claux/F[CorallySP12M]
2003-03-09Montbrison Bruce Abastado/F[Trinity]
2003-03-09Montbrison Azziz Drabni/F[CorallySP12M]
2003-03-09Montbrison Wilhelm Pichler/A[CRC CarpetKnife]
2003-03-09Montbrison Sébastien Felix/F[CorallySP12M]
2003-03-09Montbrison Gavin Jones/GB[Corally]
2003-03-09Montbrison Michel Niederlander/F[AssoRC12L3]
2003-03-09Montbrison Christophe Boulain/F[CorallySP12M]
2003-03-09Montbrison Pierre Lafossas/F[CorallySP12M]
2003-03-09Montbrison Julien Dubost/F[CorallySP12M]
2003-03-09Montbrison Alexander Gaschnitz/A[CRC CarpetKnife]
2003-03-09Montbrison Pierre Tissot/F[CorallySP12M]
2003-03-09Montbrison Brice Lautout/F[PrototypeABS12]
2003-03-09Montbrison Roger Manwaring/GB[Trinity]
2003-03-09Montbrison Stéphane Heed/F[CorallySP12M]
2003-03-09Montbrison Nicolas Aubert/F[CorallyEpoxy]
2003-03-09Montbrison Michael Ramsbottom/GB[Corally]
2003-03-09Montbrison Lionel Robin/F[CRC CarpetKnife]
2003-03-09Montbrison Pascal James/F[CorallySP12M]
2003-03-09Montbrison Philippe Vialla/F[Trinity]
2003-03-09Montbrison Régis Buray/F[AssoRC12L]
2003-03-09Montbrison Eric Vialla/F[AssoRC12L3]
2003-03-09Montbrison Bastian Gramlich/D[CorallySP12M]
2003-03-09Montbrison Bruno Peyron/F[-]
2003-03-09Montbrison Pascal Delibie/E[Corally]
2003-03-09Montbrison Simon Rubet/F[Corally]
2003-03-09Montbrison Mula Vivero/E[Corally]
2003-03-09Montbrison Georges Camicas-Aycardi/F[CorallySP12M]
2003-03-09Montbrison Gerhard Gaschnitz/A[CRC CarpetKnife]
2003-03-09Montbrison Jérémy Limoges/F[CorallySP12M]
2003-03-09Montbrison Christophe Magret/F[Trinity]
2003-03-09Montbrison Alexander Valente/F[CorallySP12M]
2003-03-09Montbrison Laurent Favre/F[CorallySP12G3]
2003-03-09Montbrison Rémi Couvreur/F[CorallySP12G2]
2003-03-09Montbrison Phil Davies/GB[AssoRC12L3]
2003-03-09Montbrison Mathias Rascol/F[AssoRC12L3]
2003-03-09Montbrison Chris Hardisty/GB[AssoRC12L]
2003-03-09Montbrison Ralf Skaar/N[-]
2003-03-09Montbrison Josef Siegl/D[CorallySP12G3]
2003-03-09Montbrison Laurent Mille/F[AssoRC12L3]
2003-03-09Montbrison Trish Whitely/GB[Corally]
2003-03-09Montbrison Grégory Monchy/F[AssoRC12L2]
2003-03-09Montbrison Jim Spencer/GB[AssoRC12L3]
2003-03-09Montbrison Nicolas Tamasi/F[Corally]
2004DM Pro10 René Püpke/D[-]
2004-04-18Kapfenberg Tobias Kunz/CH[CorallySP12M]
2004-04-18Kapfenberg Pierre-Francois Brunet/F[CorallySP12M]
2004-04-18Kapfenberg Jan Rössler/A[CRC CarpetKnife3.2]
2004-04-18Kapfenberg Frank Calandra/USA[CRC CarpetKnife3.2]
2004-04-18Kapfenberg Andreas Rheindt/D[-]
2004-04-18Kapfenberg Manfred Resch/A[-]
2004-04-18Kapfenberg Arndt Bernhardt/D[-]
2004-04-18Kapfenberg Mathias Rascol/F[AssoRC12L2]
2004-04-18Kapfenberg Alan Curry/GB[-]
2004-04-18Kapfenberg James Spencer/GB[-]
2004-04-18Kapfenberg Nils Bertschinger/A[-]
2004-04-18Kapfenberg Adam Horsley/GB[-]
2004-04-18Kapfenberg Roger Manwaring/GB[-]
2004-04-18Kapfenberg Grégory Monchy/F[CorallySP12M]
2004-04-18Kapfenberg Sakke Ahoniemi/FIN[CorallySP12MTube]
2004-04-18Kapfenberg Philippe Vialla/F[TrinityyReflex12]
2004-04-18Kapfenberg Heimo Schwarz/A[-]
2004-04-18Kapfenberg Hubert Hönigl/A[CRC CarpetKnife3.2]
2004-04-18Kapfenberg Rene Kölbel/A[-]
2004-04-18Kapfenberg Jérémy Limoges/F[CorallySP12M]
2004-04-18Kapfenberg Steen Graversen/DK[CorallySP12MTube]
2004-04-18Kapfenberg Andy Sawyer/GB[-]
2004-04-18Kapfenberg Michale Johnson/GB[-]
2004-04-18Kapfenberg Teemu Saarinen/FI[CorallySP12MTube]
2004-04-18Kapfenberg Theodor Schnattinger/D[-]
2004-04-18Kapfenberg Rémi Couvreur/F[CorallySP12M]
2004-04-18Kapfenberg Markus Möbers/D[CRC CarpetKnife3.2]
2004-04-18Kapfenberg Wilhelm Pichler/A[-]
2004-04-18Kapfenberg Matthew Rice/GB[-]
2004-04-18Kapfenberg Mikael Nilsson/S[CorallySP12MTube]
2004-04-18Kapfenberg Michael Ramsbottom/GB[-]
2004-04-18Kapfenberg Chris Hardisty/GB[-]
2004-04-18Kapfenberg Simo Ahoniemi/FIN[CorallySP12MTube]
2004-04-18Kapfenberg Andrew Griffiths/GB[Corally]
2004-04-18Kapfenberg Gerhard Gaschnitz/A[CRC CarpetKnife3.2]
2004-04-18Kapfenberg Winstin Barnett/GB[-]
2004-04-18Kapfenberg Josef Siegl/D[Corally]
2004-04-18Kapfenberg Axel Hellwig/D[-]
2004-04-18Kapfenberg Jason Butterfield/GB[-]
2004-04-18Kapfenberg Dominik Fleischmann/D[Corally]
2004-04-18Kapfenberg Andrew Cottom/GB[-]
2004-04-18Kapfenberg Russ Giles/GB[-]
2004-04-18Kapfenberg Kevin Creaser/GB[-]
2004-04-18Kapfenberg Patricia Whiteley/GB[-]
2004-04-18Kapfenberg Philip Huber/CH[CorallySP12M]
2004-04-18Kapfenberg Christian Leber/D[-]
2004-04-18Kapfenberg Alf Skaar/N[-]
2005DM Pro10 Peter Schulz-Novak/D[-]
2005-04-10Swifterbant Roger Wicki/CH[-]
2005-04-10Swifterbant Kevin Creaser/GB[-]
2005-04-10Swifterbant Sven Schroder/[-]
2005-04-10Swifterbant Markus Eder/[-]
2005-04-10Swifterbant Chris Clarke/GB[-]
2005-04-10Swifterbant Tobias Hesse/[-]
2005-04-10Swifterbant Paul Ash/GB[-]
2005-04-10Swifterbant Mario Eder/[-]
2005-04-10Swifterbant Mula Vivero/E[-]
2005-04-10Swifterbant Michael Ramsbottom/GB[-]
2005-04-10Swifterbant Russ Giles/GB[-]
2005-04-10Swifterbant Gary Dyson/[-]
2005-04-10Swifterbant Keith Robertson/GB[-]
2005-04-10Swifterbant Philippe Vialla/F[-]
2005-04-10Swifterbant Nils Bertschinger/A[-]
2005-04-10Swifterbant Mark Carter/[-]
2005-04-10Swifterbant Philip Huber/CH[-]
2005-04-10Swifterbant Thomas Hofstedt/[-]
2005-04-10Swifterbant Liam Davies/[-]
2005-04-10Swifterbant Mark Burgess/[-]
2005-04-10Swifterbant Axel Hellwig/D[-]
2005-04-10Swifterbant Wilhelm Pichler/A[-]
2005-04-10Swifterbant Stephen Day/[-]
2005-04-10Swifterbant Alan Curry/GB[-]
2005-04-10Swifterbant Carlos Peracho/E[-]
2005-04-10Swifterbant Arndt Bernhardt/D[-]
2005-04-10Swifterbant Peter Dixon/[-]
2005-04-10Swifterbant Ian Shepherd/[-]
2005-04-10Swifterbant Darren Hougton/[-]
2005-04-10Swifterbant Theodor Schnattinger/D[-]
2005-04-10Swifterbant Chris Hardisty/GB[-]
2005-04-10Swifterbant Patricia Whiteley/GB[-]
2005-04-10Swifterbant Bernhard Bopp/D[-]
2005-04-10Swifterbant Tim Altmann/D[-]
2005-04-10Swifterbant Andrew Cottom/GB[-]
2005-04-10Swifterbant Remko De Vries/[-]
2005-04-10Swifterbant Andy Sawyer/GB[-]
2005-04-10Swifterbant Atushi Hasegawa/[-]
2005-04-10Swifterbant Peter Winton/[-]
2005-04-10Swifterbant Tor Arne Nicolaisen/[-]
2005-04-10Swifterbant Roger Manwaring/GB[-]
2005-04-10Swifterbant Adam Catchpole/GB[-]
2005-04-10Swifterbant Kai Altmann/D[-]
2005-04-10Swifterbant Jose Luis De Cos Carcajosa/[-]
2005-04-10Swifterbant Robert Klier/D[-]
2005-04-10Swifterbant Mark Stiles/GB[-]
2005-04-10Swifterbant Mathias Rascol/F[-]
2005-04-10Swifterbant Diego Viana Villegas/[-]
2005-04-10Swifterbant Mick Farell/GB[-]
2005-04-10Swifterbant Alan Leighton/GB[-]
2005-04-10Swifterbant Ian Barnard/[-]
2005-04-10Swifterbant Sam Warden/[-]
2005-04-10Swifterbant Dominik Fleischmann/D[-]
2005-04-10Swifterbant Jason Butterfield/GB[-]
2005-04-10Swifterbant Christian Leber/D[-]
2005-04-10Swifterbant Jim Spencer/GB[-]
2005-04-10Swifterbant Walter Pollet-Villard/[-]
2005-04-10Swifterbant Clive Coomes/[-]
2006-03-08Canary Island Hubert Hönigl/A[CRCCarpetKnife]
2006-03-08Canary Island Markus Möbers/D[CRCCarpetKnife]
2006-07-03Collegno/I David Spashett/GB[CorallySP12XWorld]
2006-07-03Collegno/I Jon Orr/USA[AssoRC12L4]
2006-07-03Collegno/I Marc Rheinard/D[CRCCarpetKnife]
2006-07-03Collegno/I Andrew Moore/GB[AHRPHammer-T]
2006-07-03Collegno/I Atsushi Hara/JPN[AHRPHammer-T]
2006-07-03Collegno/I Mike Dumas/USA[Speedmerchant4.5]
2006-07-03Collegno/I Paul Lemieux/USA[CRCCarpetKnife]
2006-07-03Collegno/I Jillies Groskamp/NL[TrinityBlackWidow]
2006-07-03Collegno/I Andrew Griffiths/GB[AssoRC12L4]
2006-07-03Collegno/I Hideo Kitazawa/JPN[AssoRC12L4]
2006-09-10Mettenheim Bernhard Bopp/D[CorallyC10X]
2006-09-10Mettenheim Sven Stoffels/D[-]
2007-09-02Velp Andre Efler/[-]
2007-09-02Velp Tim Altmann/D[-]
2007-09-02Velp Ralf Boos/[-]
2008-04-05Ingolstadt Andrew Moore/GB[HotBodiesCyclone12]
2008-04-05Ingolstadt Ronald Völker/D[HotBodiesCyclone12]
2008-04-05Ingolstadt Hubert Hönigl/A[CRC]
2008-04-05Ingolstadt Simo Ahoniemi/FIN[Corally]
2008-04-05Ingolstadt Sakke Ahoniemi/FIN[Corally]
2008-04-05Ingolstadt Bernhard Bopp/D[-]
2008-04-05Ingolstadt Andrew Griffiths/GB[HotBodiesCyclone12]
2008-04-05Ingolstadt Marc Fischer/D[Corally]
2008-04-05Ingolstadt Marc Rheinard/D[HotBodiesCyclone12]
2008-09-14Burgdorf Michael Kleinhaus/[-]
2008-09-14Burgdorf Tim Altmann/D[KaTi]
2008-09-14Burgdorf Gunther Bechler/D[-]
2008-09-14Burgdorf Jan Asmer-Ratheisky/D[-]
2008-09-14Burgdorf Franz Jakob Reinartz/D[-]
2008-09-14Burgdorf Kai Berger/D[-]
2008-09-14Burgdorf Stefanie Lechner/D[-]
2008-09-14Burgdorf Klaus Kramer/D[-]
2008-09-14Burgdorf Rene Fischer/D[-]
2008-09-14Burgdorf Mario Bartl/D[-]
2008-09-14Burgdorf Kai Altmann/D[KaTi]
2008-09-14Burgdorf Anton Schätz/D[-]
2008-09-14Burgdorf Werner Bergbauer/D[-]
2008-09-14Burgdorf Leonhard Jerichow/D[-]
2008-09-14Burgdorf Peter Mielke/D[-]
2008-09-14Burgdorf Rudolf Rothenaicher/D[-]
2008-09-14Burgdorf Roger Neubauer/CH[-]
2008-09-14Burgdorf Sven Stoffels/D[-]
2008-09-14Burgdorf Lars Berger/D[-]
2008-09-14Burgdorf Thomas Lechner/[-]
2008-09-14Burgdorf Stefan Engel/D[-]
2008-09-14Burgdorf Christian Bresser/D[-]
2008-09-14Burgdorf Nils Bertschinger/A[-]
2008-09-14Burgdorf Andreas Herrmann/D[-]
2008-12-06Rychnov nad Kněžnou Petr Svaták/CZ[-]
2008-12-06Rychnov nad Kněžnou H&H Factory Team/CZ[-]
2008-12-06Rychnov nad Kněžnou Martin Špráchal/CZ[-]
2008-12-06Rychnov nad Kněžnou Jan Tlamicha/CZ[-]
2008-12-06Rychnov nad Kněžnou Martin Minyuk/CZ[-]
2009Bad Breisig Michael Kleinhaus/[-]
2009Bad Breisig Norbert Gaisbauer/D[-]
2009Bad Breisig Johannes Anton Sperr/[-]
2009Bad Breisig Tim Altmann/D[KaTi]
2009Bad Breisig Thomas Lechner/[-]
2009Bad Breisig Sven Stoffels/D[-]
2009Bad Breisig Klaus Kolbe/D[-]
2009Bad Breisig Jan Asmer-Ratheisky/D[-]
2009Bad Breisig Philipp Störchle/[-]
2009Bad Breisig Rene Fischer/D[-]
2009Bad Breisig Sascha Opdenhövel/D[-]
2009Bad Breisig Werner Bergbauer/D[-]
2009Bad Breisig Anton Sperr/[-]
2009Bad Breisig Klaus Kramer/D[-]
2009Bad Breisig Kai Asmer/D[-]
2009Bad Breisig Julian Gaisbauer/D[-]
2009Bad Breisig Franz Jakob Reinartz/D[-]
2009Bad Breisig Stefan Engel/D[-]
2009Bad Breisig Anton Schätz/D[-]
2009Bad Breisig Axel Hellwig/D[-]
2009Bad Breisig Mario Bartl/D[-]
2009Bad Breisig Zacharias Zwillich/D[-]
2009Bad Breisig Peter Mielke/D[-]
2009Bad Breisig Nils Bertschinger/A[-]
2009Bad Breisig Roger Neubauer/CH[-]
2009-02-01Turin Teemu Leino/[XrayXII]
2009-02-01Turin Ben Cosgrove/[XrayXII]
2009-02-01Turin Jillies Groskamp/NL[CRC]
2009-02-01Turin Simo Ahoniemi/FIN[Corally]
2009-02-01Turin Ronald Völker/D[-]
2009-02-01Turin Alexander Hagberg/S[XrayXII]
2009-02-01Turin Hubert Hönigl/A[CRC]
2009-02-01Turin Marc Fischer/D[Corally]
2009-02-01Turin Andrew Moore/GB[-]
2009-02-01Turin Elliot Harper/GB[XrayXII]
2009-02-01Turin Sakke Ahoniemi/FIN[Corally]
2010Burgdorf/D Paul Lemieux/USA[Xray]
2010Burgdorf/D Vesa Yli/FIN[-]
2010Burgdorf/D Luke Burley/GB[-]
2010Burgdorf/D Nils Bertschinger/A[-]
2010Hinckley Simo Ahoniemi/FIN[Corally12SL]
2010Burgdorf/D Elliot Harper/GB[CRC]
2010Burgdorf/D Hubert Hönigl/A[-]
2010Burgdorf/D Khounmy Bui/CH[-]
2010Burgdorf/D Mateusz Studzizba/[-]
2010Hinckley Olly Jefferies/GB[AssoR5]
2010Burgdorf/D Josh Cyrul/USA[CEFX]
2010Burgdorf/D Daniel Sieber/D[-]
2010Burgdorf/D Simon Rubet/F[-]
2010Burgdorf/D Leszek Pyrka/[-]
2010Hinckley Andrew Griffiths/GB[V-Desing4.0]
2010Burgdorf/D Keven Hebert/CDN[Asso]
2010Burgdorf/D Chris Kerswell/[-]
2010Burgdorf/D Andy Sawyer/GB[-]
2010Burgdorf/D Karsten Hartinger/[-]
2010Hinckley Alexander Hagberg/S[XrayXII]
2010Burgdorf/D Marc Fischer/D[Corally12SL]
2010Burgdorf/D Hayato Matsuzaki/[Yokomo]
2010Burgdorf/D Lukasz Kowalczyk/PL[-]
2010Burgdorf/D Gary Dyson/[-]
2010Hinckley Vesa Yli/FIN[V-Desing4.0]
2010Burgdorf/D Andrew Moore/GB[-]
2010Burgdorf/D Naoki Watanebe/JPN[-]
2010Burgdorf/D Christian Schamp/[-]
2010Burgdorf/D Boyd Chwartacki/CDN[-]
2010Hinckley Elliot Harper/GB[CRC]
2010Burgdorf/D Markus Möbers/D[-]
2010Burgdorf/D Tim Altmann/D[-]
2010Burgdorf/D Wilhelm Pichler/A[-]
2010Burgdorf/D Jason Butterfield/GB[-]
2010Hinckley Chris Kerswell/[V-Desing4.0]
2010Burgdorf/D Juho Levänen/FIN[-]
2010Burgdorf/D Russell Williams/GB[-]
2010Burgdorf/D Leigh Burton/[-]
2010Burgdorf/D Trish Whiteley/[-]
2010Hinckley -[-]
2010Burgdorf/D Rick Hohwart/USA[-]
2010Burgdorf/D Eiji Morohashi/JPN[-]
2010Burgdorf/D Frank Calandra/USA[-]
2010Burgdorf/D Alan Smallwood/[-]
2010Hinckley -[-]
2010Burgdorf/D Sakke Ahoniemi/FIN[-]
2010Burgdorf/D Alexander Andersson/S[-]
2010Burgdorf/D Oliver Speith/[-]
2010Burgdorf/D Wojciech Kowal/[-]
2010Hinckley Mark Stiles/GB[V-Desing4.0]
2010Burgdorf/D Alexander Hagberg/S[-]
2010Burgdorf/D Alexander Laurent/F[-]
2010Burgdorf/D Mark Payne/GB[-]
2010Burgdorf/D Olivier Bultynck/B[-]
2010Burgdorf/D Naoto Matsukura/JPN[Yokomo]
2010Burgdorf/D Jan Asmer-Ratheisky/D[-]
2010Burgdorf/D Hiroyuki Matsumoto/[-]
2010Burgdorf/D Atushi Hasegawa/[-]
2010Burgdorf/D Hideo Kitazawa/JPN[Corally]
2010Burgdorf/D Jillies Groskamp/NL[CRC]
2010Burgdorf/D Kazuo Tanahashi/[-]
2010Burgdorf/D Mathew White/GB[-]
2010Burgdorf/D Ryan Maker/[-]
2010Burgdorf/D -[-]
2010Burgdorf/D Marc Rheinard/D[Asso]
2010Burgdorf/D Andrew Griffiths/GB[-]
2010Burgdorf/D Alexander Lobel/[-]
2010Burgdorf/D Jordan Cullis/[-]
2010Hinckley Juho Levänen/FIN[AssoR5]
2010Burgdorf/D Ronald Völker/D[Asso]
2010Burgdorf/D Olly Jefferies/GB[-]
2010Burgdorf/D Kai Altmann/D[-]
2010Burgdorf/D Neil Wanvig/[-]
2010Hinckley Ronald Völker/D[AssoR5]
2010Burgdorf/D Simo Ahoniemi/FIN[Corally]
2010Burgdorf/D Mark Stiles/GB[-]
2010Burgdorf/D Charlie Ware/[-]
2010Burgdorf/D Claudio Graf/[-]
2010Hinckley Marc Fischer/D[Corally12SL]
2010-08-22Türkheim Johannes Anton Sperr/[-]
2010-08-22Türkheim Gustav Dobry/D[PC10H2-WE]
2010-08-22Türkheim Philipp Kible/D[-]
2010-08-22Türkheim Norbert Gaisbauer/D[-]
2010-08-22Türkheim Marc Lorenz/D[-]
2010-08-22Türkheim Klaus Kolbe/D[Speedline]
2010-08-22Türkheim Anton Schätz/D[-]
2010-08-22Türkheim Fabian Zwillich/D[-]
2010-08-22Türkheim Mario Bartl/D[CRC]
2010-08-22Türkheim Roger Neubauer/CH[Hatzenbachlc10]
2010-08-22Türkheim Zacharias Zwillich/D[-]
2010-08-22Türkheim Kai Asmer/D[-]
2010-08-22Türkheim Werner Bergbauer/D[EigenbauCRC]
2010-08-22Türkheim Sven Hofmann/D[-]
2010-08-22Türkheim Klaus Kramer/D[Corally10SL]
2010-08-22Türkheim Jürgen Klomfaß/D[-]
2010-08-22Türkheim Julian Gaisbauer/D[-]
2010-08-22Türkheim Marc Boppenmaier/D[AssoRC10R5]
2010-08-22Türkheim Rene Fischer/D[-]
2010-08-22Türkheim Sven Stoffels/D[-]
2010-09-26Brno Bosonohy Michal Ochoc/CZ[TamyiaF103GT-MO1]
2010-10-03Frýdek Místek Sokol Jan Koniarik/CZ[-]
2010-12-05Rychvald Hala Michal Ochoc/CZ[TamyiaF103GT-MO1]
2011-03-06Montbrison Markus Möbers/D[Serpent]
2011-03-06Montbrison Daniel Sieber/D[Yokomo]
2011-03-06Montbrison Andrew Griffiths/GB[CRC]
2011-03-06Montbrison Vesa Yli/FIN[V-Design]
2011-03-06Montbrison -[-]
2011-03-06Montbrison -[-]
2011-03-06Montbrison -[-]
2011-03-06Montbrison Simo Ahoniemi/FIN[CRCGen-XL]
2011-03-06Montbrison Hubert Hönigl/A[CRC]
2011-03-06Montbrison Olly Jefferies/GB[Asso/Corally?]
2011-03-06Montbrison Alexander Hagberg/S[Xray]
2011-03-06Montbrison Marc Fischer/D[Corally]
2011-03-06Montbrison Ronald Völker/D[Asso]
2011-05-01Hudy Arena Open Petr Macháček/CZ[-]
2011-05-01Hudy Arena Open Marek Rabas/CZ[-]
2011-05-01Hudy Arena Open Jaroslav Rezek/CZ[-]
2011-05-01Hudy Arena Open Pavel Ryšavý/CZ[-]
2011-05-01Hudy Arena Open Milan Peška/CZ[-]
2011-05-01Hudy Arena Open Roman Hradecký/CZ[-]
2011-05-01Hudy Arena Open Alexandr Kukan/CZ[-]
2011-08-06Otrokovice Milan Peška/CZ[-]
2011-08-06Otrokovice Jan Mikulenka/CZ[-]
2011-08-06Otrokovice Miroslav Dolanský/CZ[-]
2011-08-28Munster Joachim Behnken/D[-]
2011-08-28Munster Domenik Weber/D[-]
2011-08-28Munster Jürgen Klomfaß/D[-]
2011-08-28Munster Kai Asmer/D[-]
2011-08-28Munster Klaus Kolbe/D[-]
2011-08-28Munster Thomas Krause/D[-]
2011-08-28Munster Jan Asmer-Ratheisky/D[VIPPerformanceSonic]
2011-08-28Munster Marc Lorenz/D[-]
2011-08-28Munster Marcel Ellissen/D[-]
2011-08-28Munster Sascha Opdenhövel/D[-]
2011-08-28Munster Frank Büsener/D[-]
2011-08-28Munster Josip Bogdanovic/[-]
2011-08-28Munster Werner Bergbauer/D[-]
2011-08-28Munster Christian Ahrens/D[-]
2011-08-28Munster Kai Berger/D[-]
2011-08-28Munster Peter Plümacher/D[-]
2011-08-28Munster Tim Altmann/D[KaTi]
2011-08-28Munster Franz Jakob Reinartz/D[-]
2011-08-28Munster Sven Stoffels/D[-]
2011-08-28Munster Maximilian Vief/D[-]
2011-08-28Munster Gero Holzberg/D[-]
2011-08-28Munster Daniel Büchner/D[-]
2011-08-28Munster Rene Fischer/D[-]
2011-08-28Munster Daniel Weber/D[-]
2011-08-28Munster Christoph Ströbele/D[-]
2011-08-28Munster Michael Finger/D[-]
2011-08-28Munster Lars Berger/D[-]
2011-08-28Munster Carsten Frehse/D[-]
2011-10-02Hudy Arena Open Petr Sekula/CZ[XRayX10L-PS1]
2011-11-05Holešov Jan Kupský/CZ[XrayX10L-JKup1]
2011-11-26Trnava Karel Badlík/SK[-]
2011-11-26Trnava Pavol Chovan/SK[-]
2011-11-26Trnava Miro Hargaš/SK[-]
2011-11-26Trnava Lubomír Novosedlík/SK[-]
2011-11-26Trnava Filip Krejčí/SK[-]
2011-12-10Hrotovice Herbert Weber/A[TamiyaF104ProHW1]
2011-12-10Hrotovice Patrik Maňoušek/CZ[.]
2012-04-01Holešov Jan Domanský/CZ[SerpentS100]
2012-05-12Otrokovice Martin Bábovský/CZ[-]
2012-05-12Otrokovice Miroslav Dolanský/CZ[-]
2012-05-12Otrokovice Richard Granát/CZ[-]
2012-05-12Otrokovice Petr Sekula/CZ[-]
2012-05-12Otrokovice Milan Peška/CZ[-]
2012-05-12Otrokovice Jakub Černý/CZ[-]
2012-05-12Otrokovice Rudolf Ševčík/CZ[-]
2012-05-12Otrokovice Jan Kupský/CZ[-]
2012-05-19Trnava Andrej Vnučko/SK[CRC-AV1]
2012-05-19Trnava Miro Hargaš/SK[.]
2012-06-02Otrokovice Jan Kupský/CZ[-]
2012-06-02Otrokovice Luděk Maléř/CZ[-]
2012-06-02Otrokovice Richard Granát/CZ[-]
2012-06-02Otrokovice Miroslav Dolanský/CZ[-]
2012-06-02Otrokovice Jakub Černý/CZ[-]
2012-06-02Otrokovice Petr Macháček/CZ[-]
2012-06-02Otrokovice Roman Štalmach/CZ[-]
2012-06-30Frýdek Místek Sokol -[-]
2012-06-30Frýdek Místek Sokol Roman Krejčí/CZ[Corally10SLCZ-01W]
2012-07-24Heemstede/NL Naoto Matsukura/JPN[YokomoR12]
2012-07-24Heemstede/NL Masayuki Murai/JPN[-]
2012-07-24Heemstede/NL Bui Khounmy/CH[-]
2012-07-24Heemstede/NL Jason Butterfield/GB[-]
2012-07-24Heemstede/NL Steve Dunn/USA[-]
2012-07-24Heemstede/NL Stefan Calbrecht/B[-]
2012-07-24Heemstede/NL Andrew Moore/GB[CRC]
2012-07-24Heemstede/NL Hayato Ishioka/JPN[-]
2012-07-24Heemstede/NL Kevin Buchheim/D[-]
2012-07-24Heemstede/NL Andy Sawyer/GB[-]
2012-07-24Heemstede/NL Matthew Rice/GB[-]
2012-07-24Heemstede/NL Rainer Kalthoff/D[-]
2012-07-24Heemstede/NL Ronald Völker/D[Asso]
2012-07-24Heemstede/NL Yugo Nagashima/JPN[-]
2012-07-24Heemstede/NL Eiji Morohashi/JPN[Corally]
2012-07-24Heemstede/NL Julien Jost/F[-]
2012-07-24Heemstede/NL Nigel Hale/GB[-]
2012-07-24Heemstede/NL Luc Dubreucq/B[-]
2012-07-24Heemstede/NL Marc Rheinard/D[CRC]
2012-07-24Heemstede/NL Mark Stiles/GB[-]
2012-07-24Heemstede/NL Naoki Watanebe/JPN[-]
2012-07-24Heemstede/NL Simon Rubet/F[-]
2012-07-24Heemstede/NL Erol Sehirtoy/CH[-]
2012-07-24Heemstede/NL Michael Bayertz/D[-]
2012-07-24Heemstede/NL Rick Hohwart/USA[Asso]
2012-07-24Heemstede/NL Mike Blackstock/USA[-]
2012-07-24Heemstede/NL Tim Altmann/D[-]
2012-07-24Heemstede/NL Pierre Delorme/F[-]
2012-07-24Heemstede/NL Robert Dirla/USA[-]
2012-07-24Heemstede/NL Patricia Whiteley/GB[-]
2012-07-24Heemstede/NL Simo Ahoniemi/FIN[CRC]
2012-07-24Heemstede/NL Chris Kerswell/[-]
2012-07-24Heemstede/NL Marc Fischer/D[-]
2012-07-24Heemstede/NL Gregorz Kopertowski/PL[-]
2012-07-24Heemstede/NL Piotr Blazucki/PL[-]
2012-07-24Heemstede/NL John Baart/NL[-]
2012-07-24Heemstede/NL Alexander Hagberg/S[Xray]
2012-07-24Heemstede/NL Alexander Andersson/S[-]
2012-07-24Heemstede/NL Martin Zevenhoven/NL[-]
2012-07-24Heemstede/NL Benedict Vantomme/B[-]
2012-07-24Heemstede/NL Chris Odonoghue/GB[-]
2012-07-24Heemstede/NL Kai Asmer/D[Corally]
2012-07-24Heemstede/NL Jillies Groskamp/NL[On-Point]
2012-07-24Heemstede/NL Alexander Laurent/F[-]
2012-07-24Heemstede/NL Lukasz Kowalczyk/PL[-]
2012-07-24Heemstede/NL Christian Seiler/D[-]
2012-07-24Heemstede/NL Maxx Rosen/S[-]
2012-07-24Heemstede/NL Boyd Chwartacki/CDN[-]
2012-07-24Heemstede/NL Elliot Harper/GB[CRC]
2012-07-24Heemstede/NL Olivier Bultynck/B[-]
2012-07-24Heemstede/NL Julius Kolff/NL[-]
2012-07-24Heemstede/NL Jean Delorme/F[-]
2012-07-24Heemstede/NL Jean-Michel Varinard/F[-]
2012-07-24Heemstede/NL Hideo Kitazawa/JPN[Corally]
2012-07-24Heemstede/NL Kazuki Endo/JPN[-]
2012-07-24Heemstede/NL Leo Arnold/F[-]
2012-07-24Heemstede/NL Robin Kaiser/A[-]
2012-07-24Heemstede/NL Lionel Saunders/AU[-]
2012-07-24Heemstede/NL Toshiki Kunitomo/JP[-]
2012-07-24Heemstede/NL Vesa Yli/FIN[-]
2012-07-24Heemstede/NL Robert Krens/NL[-]
2012-07-24Heemstede/NL Patryk Raczynski/PL[-]
2012-07-24Heemstede/NL Carl Friedrich Groessel/CH[-]
2012-07-24Heemstede/NL Olly Jefferies/GB[-]
2012-07-24Heemstede/NL Paul Ciccarello/USA[-]
2012-07-24Heemstede/NL Luke Burley/GB[-]
2012-07-24Heemstede/NL Sebastian Caramelle/F[-]
2012-07-24Heemstede/NL Galli Nicola/I[-]
2012-07-24Heemstede/NL Keven Hebert/CDN[Asso]
2012-07-24Heemstede/NL Teemu Saarinen/FI[-]
2012-07-24Heemstede/NL Martin Wilfinger/A[-]
2012-07-24Heemstede/NL Julian Sander/D[-]
2012-07-24Heemstede/NL Frank Calandra/USA[-]
2012-07-24Heemstede/NL Paul Lemieux/USA[-]
2012-07-24Heemstede/NL Lucas Urbain/F[-]
2012-07-24Heemstede/NL Christoph Ramsauer/A[-]
2012-07-24Heemstede/NL Chris Clarke/GB[-]
2012-07-24Heemstede/NL Niels Meurs/B[-]
2012-07-24Heemstede/NL Jan Asmer-Ratheisky/D[-]
2012-07-24Heemstede/NL Loic Jasmin/F[-]
2012-07-24Heemstede/NL Kai Altmann/D[-]
2012-07-24Heemstede/NL Jens Ginnuttis/D[-]
2012-07-24Heemstede/NL Christophe Vandepitte/B[-]
2012-07-24Heemstede/NL Juho Levänen/FIN[-]
2012-07-24Heemstede/NL Lars Treder/D[-]
2012-07-24Heemstede/NL Mick Farell/GB[-]
2012-07-24Heemstede/NL Mark Payne/GB[-]
2012-07-24Heemstede/NL Daniel Slomski/PL[-]
2012-07-28Otrokovice Miroslav Dolanský/CZ[-]
2012-07-28Otrokovice Milan Peška/CZ[-]
2012-07-28Otrokovice Richard Granát/CZ[-]
2012-09-16Frýdek Místek Sokol Martin Unucka/CZ[-]
2012-09-22Otrokovice Martin Junior Bábovský/CZ[-]
2012-09-22Otrokovice Miroslav Dolanský/CZ[-]
2012-10-24Brno Bosonohy Jaroslav Číp/CZ[-]
2012-10-24Brno Bosonohy Jiří Kapl/CZ[-]
2012-10-24Brno Bosonohy Jiří Dvořák/CZ[ALJI852WD]
2012-10-24Brno Bosonohy Jaroslav Beran/CZ[Hudy2WD]
2012-10-24Brno Bosonohy Zdeněk Míča/CZ[-]
2012-10-24Brno Bosonohy Hanz Pekárek/CZ[NeoCumis]
2012-10-24Brno Bosonohy Ondřej Dvořák/CZ[Serpent2WD]
2012-12-02Rychvald hala Luděk Szostek/CZ[Corally10SLCZ-10]
2013-01-06Rychvald hala Luděk Szostek/CZ[Corally10SLCZ-10]
2013-01-19Brandys n.L. Josef Horák/CZ[.]
2013-01-19Brandys n.L. Josef Vích/CZ[.]
2013-01-19Brandys n.L. Ladislav Beran/CZ[.]
2013-01-19Brandys n.L. Vladimír Čížek/CZ[TamiyaF104]
2013-01-19Brandys n.L. Jakub Roček/CZ[.]
2013-01-19Brandys n.L. Miroslav Horák/CZ[.]
2013-01-19Brandys n.L. Jan Hubr/CZ[.]
2013-01-19Brandys n.L. Jiří Garba/CZ[SerpentS120LT]
2013-01-19Brandys n.L. Vít Linhart/CZ[SerpentS120]
2013-01-19Brandys n.L. Ladislav Beran/CZ[-]
2013-01-26Holešov Jan Kupský/CZ[-]
2013-01-26Holešov Karel senior Mikuš/CZ[-]
2013-02-03Rychvald hala Luděk Szostek/CZ[Corally10SLCZ-10]
2013-03-03Rychvald hala Luděk Maléř/CZ[TamiyaF103GT-LM1]
2013-03-03Rychvald hala Luděk Szostek/CZ[Corally10SLCZ-10]
2013-03-09Holešov Fanán Stodola/CZ[YokomoGT500-FSto1]
2013-03-10Oulu Gary Dyson/[-]
2013-03-10Oulu Alf Skaar/N[-]
2013-03-10Oulu James Cann/GB[-]
2013-03-10Oulu Anre Tamme/[-]
2013-03-10Oulu Kai Altmann/D[-]
2013-03-10Oulu Jari Taskila/[-]
2013-03-10Oulu Ari-Pekka Kyykkä/[-]
2013-03-10Oulu Tommi Torikka/[-]
2013-03-10Oulu Sami Munck/[-]
2013-03-10Oulu Tony Raikas/[-]
2013-03-10Oulu Simon Rubet/F[-]
2013-03-10Oulu Tim Altmann/D[-]
2013-03-10Oulu Maxx Rosen/S[-]
2013-03-10Oulu Lars Haugen/[-]
2013-03-10Oulu Magnus Hedlund/[-]
2013-03-10Oulu Chris Odonoghue/GB[-]
2013-03-31Rtyně Michal Švihel/CZ[TamiyaF104-MSv2]
2013-04-07Rychvald hala Luděk Szostek/CZ[Corally10SLCZ-10]
2013-06-15Otrokovice Andrej Vnučko/SK[-]
2013-06-15Otrokovice Jan Matyáš/CZ[-]
2013-06-15Otrokovice Milan Peška/CZ[-]
2013-06-15Otrokovice Martin Hraško/SK[-]
2013-06-15Otrokovice Ivo Kavánek/CZ[-]
2013-06-15Otrokovice Blesk/[-]
2013-06-15Otrokovice Miloš Pokorný/CZ[-]
2013-06-15Otrokovice Ivo Novosad/CZ[-]
2013-06-15Otrokovice Antonín Hráček/CZ[-]
2013-06-29Valašské Meziříčí Ivo Kavánek/CZ[-]
2013-06-29Valašské Meziříčí Andrej Vnučko/SK[-]
2013-07-06Otrokovice Andrej Vnučko/SK[-]
2013-07-06Otrokovice Petr Grof/CZ[-]
2013-07-06Otrokovice Milan Peška/CZ[-]
2013-07-06Otrokovice Richard Granát/CZ[-]
2013-07-06Frýdek Místek Sokol Wojciech Bukryj/PL[-]
2013-07-06Otrokovice Ivo Kavánek/CZ[-]
2013-07-06Otrokovice Ivo Novosad/CZ[-]
2013-08-10Otrokovice Luděk Maléř/CZ[-]
2013-08-10Otrokovice Ivo Kavánek/CZ[-]
2013-08-10Otrokovice Andrej Vnučko/SK[-]
2013-08-10Otrokovice Ivo Novosad/CZ[-]
2013-08-25Hildesheim Peter Plümacher/D[Corally10SL]
2013-08-25Hildesheim Klaus Kolbe/D[Speedline]
2013-08-25Hildesheim Thomas Meier/D[Corally10SL]
2013-09-14Otrokovice Luděk Maléř/CZ[-]
2013-09-14Otrokovice Milan Peška/CZ[-]
2013-09-14Otrokovice Ivo Kavánek/CZ[-]
2013-09-14Otrokovice Ivo Novosad/CZ[-]
2013-09-14Otrokovice Richard Granát/CZ[-]
2013-09-29Brno Bosonohy David Dohnal/CZ[-]
2013-10-05Valašské Meziříčí Ivo Novosad/CZ[-]
2013-11-03Bílovec hala Ondřej Kulhánek/CZ[Corally10SLCZ-12]
2013-11-03Bílovec hala Libor Holub/CZ[Corally10SLCZ-04]
2014-03-23Scandiano Michele Romagnoli/[-]
2014-03-23Scandiano Dirk Brauer/[-]
2014-03-23Scandiano Chris Odonoghue/GB[-]
2014-03-23Scandiano Jacob Zundel/A[-]
2014-03-23Scandiano Kai Altmann/D[-]
2014-03-23Scandiano Tom Knom/[-]
2014-03-23Scandiano Tim Altmann/D[-]
2014-03-23Scandiano Patrick Miltat/F[-]
2014-03-23Scandiano Finn Olav Aasen/NO[-]
2014-03-23Scandiano Chris Kerswell/[-]
2014-03-23Scandiano Khounmy Bui/CH[-]
2014-03-23Scandiano Luca Pelagotti/[-]
2014-03-23Scandiano Juho Levänen/FIN[-]
2014-03-23Scandiano Roman Stopka/A[-]
2014-03-23Scandiano Indreflo Tommy Jensen/NO[-]
2014-03-23Scandiano Alexander Hagberg/S[XrayX12-2014]
2014-03-23Scandiano Vesa Yli/FIN[-]
2014-03-23Scandiano Loken Joakim Waale/[-]
2014-03-23Scandiano James Cann/GB[-]
2014-03-23Scandiano Markus Möbers/D[OnPoint]
2014-03-23Scandiano Dominik Fleischmann/D[-]
2014-03-23Scandiano Marcell Wostalek/A[-]
2014-03-23Scandiano Matthew Varah/[-]
2014-03-23Scandiano Alexander Laurent/F[CRC]
2014-03-23Scandiano Teemu Saarinen/FI[-]
2014-03-23Scandiano Alessandro Bianchi/[-]
2014-03-23Scandiano Luca Uccheddu/[-]
2014-03-23Scandiano Olly Jefferies/GB[XrayX12-2014]
2014-03-23Scandiano Alberto Tedeschi/[-]
2014-03-23Scandiano Mark Payne/GB[-]
2014-03-23Scandiano Davide Federigi/[-]
2014-03-23Scandiano Simo Ahoniemi/FIN[-]
2014-03-23Scandiano Mark Stiles/GB[-]
2014-03-23Scandiano Nicola Galli/[-]
2014-03-23Scandiano Lee Palmer/[-]
2014-03-23Scandiano Daniel Sieber/D[-]
2014-03-23Scandiano Helge Johannessen/NOR[-]
2014-03-23Scandiano Julien Jost/F[-]
2014-03-23Scandiano Tim Wood/[-]
2014-03-23Scandiano Dominic Vogl/A[-]
2014-03-23Scandiano Adam Walker-Catchpole/GB[-]
2014-03-23Scandiano Simone Bellin/[-]
2014-03-23Scandiano Hubert Hönigl/A[-]
2014-03-23Scandiano Robin Kaiser/A[-]
2014-03-23Scandiano Simon Rubet/F[-]
2014-03-23Scandiano Massimo Fantini/[XrayX12-2014]
2014-03-23Scandiano Claudio Codazzi/[-]
2014-03-23Scandiano Marco Mazzini/[-]
2014-03-23Scandiano Arnaud Lemperiere/F[-]
2014-03-23Scandiano Luke Burley/GB[-]
2014-03-23Scandiano Christian Hovden/[-]
2014-03-23Scandiano Dionys Stadler/[-]
2014-03-23Scandiano Marcello Galli/[-]
2014-03-23Scandiano Ollie Payne/GB[-]
2014-04-13Bílovec hala Jan Koniarik/CZ[-]
2014-04-20Ostrava Radim junior Hruška/CZ[-]
2014-04-20Ostrava Matěj Matlák/CZ[-]
2014-05-04Hudy Arena Open Igor Lipták/SK[-]
2014-05-04Hudy Arena Open Ondřej Kulhánek/CZ[-]
2014-05-04Hudy Arena Open Branislav Molec Vagač/SK[-]
2014-06-01Tedoriaring I. David Dohnal/CZ[-]
2014-06-07Otrokovice Luděk Maléř/CZ[-]
2014-06-07Otrokovice Ivo Kavánek/CZ[-]
2014-06-07Otrokovice Ivo Novosad/CZ[-]
2014-06-07Otrokovice Rudolf Ševčík/CZ[-]
2014-06-21Otrokovice Ivo Kavánek/CZ[-]
2014-06-21Otrokovice Milan Peška/CZ[-]
2014-06-21Otrokovice Richard Granát/CZ[-]
2014-06-21Otrokovice Martin Janíček/CZ[-]
2014-06-21Otrokovice Ivo Novosad/CZ[-]
2014-07-26Valašské Meziříčí Luděk Maléř/CZ[-]
2014-07-26Valašské Meziříčí Ivo Novosad/CZ[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Jillies Groskamp/NL[OnPoint]
2014-08-10Kissimmee/USA Chris Hillier/[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Antonio Caretti/[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Olly Jefferies/GB[Xray]
2014-08-10Kissimmee/USA Andrew Doherty/[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Damian Giddins/GB[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Toto Ebukoro/JPN[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Steve Radecky/[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Grant Remington/[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Markus Möbers/D[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Josh Cyrul/USA[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Steve Dunn/USA[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Juho Levänen/FIN[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Fernando Gordino/[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Alexander Laurent/F[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Masayuki Murai/JPN[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Paul Ciccarello/USA[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Magnus Hedlund/[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Endo Kazuki/[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Stephen Boice/[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Marc Rheinard/D[CRC]
2014-08-10Kissimmee/USA Mike Haynes/[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Brian Bodine/[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Naoto Matsukura/JPN[Yokomo]
2014-08-10Kissimmee/USA Paul Lemieux/USA[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Dave Duncan/[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Hideo Kitazawa/JPN[Morotech]
2014-08-10Kissimmee/USA Dominic Vogl/A[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Dave Vera/[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Ido Masatsugu/[Yokomo]
2014-08-10Kissimmee/USA Andrew Moore/GB[-]
2014-08-10Kissimmee/USA David Arnold/[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Keven Hebert/CDN[Asso]
2014-08-10Kissimmee/USA Daniel Sieber/D[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Chris Odonoghue/GB[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Alexander Hagberg/S[Xray]
2014-08-10Kissimmee/USA Jacob Zundel/A[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Ken Miller/[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Hayato Ishioka/JPN[CRC]
2014-08-10Kissimmee/USA Rick Hohwart/USA[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Michael Wise/[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Dominick Lia/[Top]
2014-08-10Kissimmee/USA Mark Stiles/GB[-]
2014-08-10Kissimmee/USA Eiji Morohashi/JPN[-]
2014-08-23Otrokovice Luděk Maléř/CZ[-]
2014-08-23Otrokovice Milan Peška/CZ[-]
2014-08-23Otrokovice Ivo Kavánek/CZ[-]
2014-08-23Otrokovice Rudolf Ševčík/CZ[-]
2014-10-04Valašské Meziříčí Luděk Maléř/CZ[-]
2014-10-11Brno Bosonohy Jaroslav Číp/CZ[SGFuturaVCS]
2014-10-11Otrokovice Luděk Maléř/CZ[-]
2014-10-11Brno Bosonohy Karel Novosad/CZ[-]
2014-10-11Otrokovice Richard Granát/CZ[-]
2014-10-11Otrokovice Ivo Kavánek/CZ[-]
2014-10-11Otrokovice Rudolf Ševčík/CZ[-]
2014-10-11Otrokovice Milan Peška/CZ[-]
2014-10-11Brno Bosonohy Zdeněk Švidrnoch/CZ[-]
2014-12-13Bohumín Ladislav Holásek/CZ[Corally10SLCZ-05]
2014-12-13Bohumín Ivo Kavánek/CZ[-]
2014-12-13Bohumín Petr Šorf/CZ[-]
2014-12-13Bohumín Jerzy Krawczyk/PL[Asso-JKr1]
2014-12-13Bohumín Martin Korotwitschka/CZ[-]
2014-12-13Bohumín Michal Rapant/CZ[-]
2014-12-13Bohumín Petr Šorf/CZ[-]
2014-12-13Bohumín Martin Kulhánek/CZ[-]
2014-12-13Bohumín Ladislav Holásek/CZ[Corally10SLCZ-05]
2014-12-13Bohumín Libor Holub/CZ[Corally10SLCZ-15]
2014-12-13Bohumín Roman Krejčí/CZ[Corally10SLCZ-09]
2014-12-13Bohumín Luděk Szostek/CZ[Corally10SLCZ-10]
2014-12-13Bohumín Roman Krejčí/CZ[Corally10SLCZ-09]
2015-01-17Bohumín František Fráňa/CZ[-]
2015-01-17Bohumín Dariusz Malek/PL[-]
2015-01-17Bohumín Miroslav Šujanský/CZ[-]
2015-01-17Bohumín Roman Krejčí/CZ[Corally10SLCZ-16W]
2015-01-17Bohumín Jan Šujanský/CZ[-]
2015-01-17Bohumín Michal Rapant/CZ[-]
2015-01-17Bohumín Ladislav Holásek/CZ[Corally10SLCZ-05]
2015-01-17Bohumín Igor Kratochvíl/CZ[-]
2015-01-17Bohumín Libor Holub/CZ[Corally10SLCZ-15]
2015-01-17Bohumín Ivo Kavánek/CZ[-]
2015-01-17Bohumín Luděk Maléř/CZ[-]
2015-01-17Bohumín Jan Szostek/CZ[Corally10SLCZ-10]
2015-01-17Bohumín Petr Šorf/CZ[-]
2015-01-17Bohumín Jiří Hrabec/CZ[-]
2015-01-17Bohumín Pavel Červenka/CZ[-]
2015-03-07Bohumín Martin Korotwitschka/CZ[-]
2015-03-07Bohumín Olin Bětík/CZ[-]
2015-03-07Bohumín Filip Rajdus/CZ[XrayX10T09-TR1]
2015-03-07Bohumín Igor Kratochvíl/CZ[-]
2015-03-07Bohumín Michal Rapant/CZ[-]
2015-03-07Bohumín Wojciech Bukryj/PL[-]
2015-03-07Bohumín Tomáš Poul/CZ[-]
2015-03-07Bohumín Jan Szostek/CZ[Corally10SLCZ-10]
2015-03-07Bohumín Libor Holub/CZ[Corally10SLCZ-04]
2015-03-07Bohumín Ivo Kavánek/CZ[-]
2015-03-07Bohumín Petr Šorf/CZ[-]
2015-03-07Bohumín Roman Štalmach/CZ[-]
2015-03-07Bohumín Pavel Červenka/CZ[-]
2015-03-22Trenčín Jean-Michel Varinard/F[CRC]
2015-03-22Trenčín Toni Eder/A[Serpent]
2015-03-22Trenčín Juho Levanen/FIN[Asso]
2015-03-22Trenčín Trygve Berntsen/NO[Xray]
2015-03-22Trenčín Julien Jost/F[CRC]
2015-03-22Trenčín Vesa Yli/FIN[V-Design]
2015-03-22Trenčín Jakub Šimurda/CZ[XrayX12L-JS1]
2015-03-22Trenčín Adam Walker-Catchpole/GB[OnPoint]
2015-03-22Trenčín Luke Burley/GB[ZEN]
2015-03-22Trenčín Andreas Wirl/A[Xray]
2015-03-22Trenčín Manfred Neuhold/A[CRC]
2015-03-22Trenčín Dag Erik Kristoffersen/NO[Asso]
2015-03-22Trenčín Marcell Wostalek/A[Yokomo]
2015-03-22Trenčín Damian Giddins/GB[Xray]
2015-03-22Trenčín Marcus Askell/GB[Xray]
2015-03-22Trenčín Daniel Rosenmayer/A[Xray]
2015-03-22Trenčín Michael Schaefer/CH[Xray]
2015-03-22Trenčín Dominic Vogl/A[CRC]
2015-03-22Trenčín Niclas Nilsson/S[Serpent]
2015-03-22Trenčín Franck Habouzit/F[Corally]
2015-03-22Trenčín Nicola Marrone/I[Xray]
2015-03-22Trenčín Helge Johannessen/NOR[Asso]
2015-03-22Trenčín Olivier Bultynck/B[VBC]
2015-03-22Trenčín Christoffer Hedlung/S[VBC]
2015-03-22Trenčín Rene Pflanzl/A[CRC]
2015-03-22Trenčín Christoph Ramsauer/A[AssoRC12R5.1]
2015-03-22Trenčín Robin Kaiser/A[CRC]
2015-03-22Trenčín James Cann/GB[VBC]
2015-03-22Trenčín Scorr Booth/GB[ZEN]
2015-03-22Trenčín Jan Kruisz/A[Xray]
2015-03-22Trenčín Indreflo Tommy Jensen/NO[Yokomo]
2015-05-31Tedoriaring Karel Novosad/CZ[SGFuturaVCSRepl.]
2015-06-13Otrokovice Roman Štalmach/CZ[-]
2015-06-13Otrokovice Ivo Kavánek/CZ[-]
2015-06-13Otrokovice Olin Bětík/CZ[-]
2015-06-13Otrokovice Igor Kratochvíl/CZ[-]
2015-08-08Otrokovice Milan Peška/CZ[-]
2015-08-08Otrokovice Roman Štalmach/CZ[-]
2015-08-08Otrokovice Igor Kratochvíl/CZ[-]
2015-08-15Otrokovice Roman Štalmach/CZ[-]
2015-08-15Otrokovice Richard Granát/CZ[-]
2015-08-15Otrokovice Ivo Kavánek/CZ[-]
2015-08-15Otrokovice Milan Peška/CZ[-]
2015-09-06Blansko Vojtěch Sehnal/CZ[TamiyaF103GT]
2015-09-06Blansko Michal Rapant/CZ[XrayX10L-15-MR1]
2015-09-06Bad Breisig Joachim Graul/D[LemyspeedRacing]
2015-10-17Holešov Luděk Szostek/CZ[-]
2015-10-17Holešov Richard Granát/CZ[-]
2015-10-17Holešov Karel Mikuš/CZ[-]
2015-10-17Holešov Ivo Kavánek/CZ[-]
2015-10-17Holešov Ivo Novosad/CZ[-]
2015-10-17Holešov Igor Kratochvíl/CZ[-]
2015-10-17Holešov Martina Kavánková/CZ[-]
2015-10-24Bohumín Ladislav Holásek/CZ[Corally10SLCZ-05]
2015-10-24Bohumín Libor Holub/CZ[Corally10SLCZ-04]
2015-10-24Bohumín Wojciech Bukryj/PL[-]
2015-10-24Bohumín Jan Szostek/CZ[Corally10SLCZ-10]
2015-10-24Bohumín Ivo Kavánek/CZ[-]
2015-10-24Bohumín Milan Peška/CZ[-]
2015-10-24Bohumín Przemyslaw Wicher/PL[-]
2015-10-24Bohumín Pavel Karel/CZ[-]
2015-10-24Bohumín Petr Šorf/CZ[-]
2015-10-24Bohumín Michal Rapant/CZ[-]
2015-10-24Bohumín Radim junior Hruška/CZ[-]
2015-10-24Bohumín Aleš Svoboda/CZ[-]
2015-10-31Hrotovice Michael Höller/A[-]
2015-10-31Hrotovice Michael Klausner/A[-]
2015-10-31Hrotovice Tomáš Lipták/SK[XrayX12-2016]
2015-10-31Hrotovice Igor Lipták/SK[XrayX12-2016]
2015-10-31Hrotovice Jiří Rybák/CZ[XrayX12-2016]
2015-10-31Hrotovice Martin Zavadil/CZ[XrayX12-2016]
2015-11-14Ostrava Olin Bětík/CZ[-]
2015-11-14Holešov Luděk Szostek/CZ[-]
2015-11-14Holešov Ivo Kavánek/CZ[-]
2015-11-14Holešov Richard Granát/CZ[-]
2015-11-14Holešov Lukáš Formánek/CZ[-]
2015-11-14Holešov Ivo Novosad/CZ[-]
2015-11-14Holešov Igor Kratochvíl/CZ[-]
2015-11-14Holešov Martina Kavánková/CZ[-]
2015-11-21Bohumín Ivo Kavánek/CZ[-]
2015-11-21Bohumín Radim junior Hruška/CZ[-]
2015-11-21Bohumín Pavel Karel/CZ[-]
2015-11-21Bohumín Wojciech Bukryj/PL[-]
2015-11-21Bohumín Libor Holub/CZ[Corally10SLCZ-04]
2015-11-21Bohumín Jan Szostek/CZ[Corally10SLCZ-10]
2015-12-12Bohumín Libor Holub/CZ[Corally10SLCZ-04]
2015-12-12Bohumín Ivo Kavánek/CZ[-]
2015-12-12Bohumín Ladislav Holásek/CZ[Corally10SLCZ-05]
2015-12-12Bohumín Petr Šorf/CZ[-]
2015-12-12Bohumín Jan Szostek/CZ[Corally10SLCZ-10]
2015-12-12Bohumín Olin Bětík/CZ[-]
2015-12-26Praha Ruzyně Pavel Holub/CZ[XrayX10]
2016-01-09Hrotovice Bernd Koller/A[CRC]
2016-01-09Hrotovice Radim junior Hruška/CZ[XrayX12-2016]
2016-01-09Hrotovice Jaromír Sattler/CZ[-]
2016-01-09Hrotovice Gerald Potzinger/A[-]
2016-01-09Hrotovice Lukáš Kyjevský/CZ[XrayX12-2016]
2016-01-09Hrotovice Jan Komorous/CZ[XrayX12-2016]
2016-01-09Hrotovice Milan Novák/CZ[-]
2016-01-09Hrotovice Toni Eder/A[SerpentS120]
2016-01-09Hrotovice David Meiseleder/A[-]
2016-01-09Hrotovice Igor Lipták/SK[XrayX12-2016]
2016-01-09Hrotovice Roman Bílek/CZ[XrayX12-2016]
2016-01-09Hrotovice Jiří Rybák/CZ[XrayX12-2016]
2016-01-09Hrotovice Tomáš Lipták/SK[XrayX12-2016]
2016-01-09Hrotovice Tono Sloboda/SK[-]
2016-01-09Hrotovice Stefan Hois/A[-]
2016-01-09Hrotovice Erich Scharler/A[-]
2016-01-16Bohumín Libor Holub/CZ[Corally10SLCZ-04]
2016-01-16Bohumín Wojciech Bukryj/PL[XrayX10L-VBuk1]
2016-01-24Ostrava Petr Klega/CZ[-]
2016-01-24Ostrava Tomáš Klega/CZ[-]
2016-01-24Ostrava Karel Kratochvíl/CZ[-]
2016-01-24Ostrava Jerzy Krawczyk/PL[Asso-JKr1]
2016-01-24Ostrava Petr Šorf/CZ[-]
2016-01-24Ostrava Igor Kratochvíl/CZ[-]
2016-02-06Holešov Martina Kavánková/CZ[AssoAE-IKA2]
2016-02-13Bohumín Pavel Červenka/CZ[-]
2016-02-13Bohumín Libor Holub/CZ[Corally10SLCZ-04]
2016-02-13Bohumín Michal Rajdus/CZ[-]
2016-02-13Bohumín Roman Krejčí/CZ[Corally10SLNL-TJW]
2016-02-13Bohumín Ladislav Holásek/CZ[-]
2016-02-13Bohumín Ivo Kavánek/CZ[-]
2016-02-13Bohumín Petr Šorf/CZ[-]
2016-02-13Bohumín Michal Jindra/CZ[-]
2016-03-05Holešov Michal Jindra/CZ[-]
2016-03-05Holešov Martina Kavánková/CZ[-]
2016-03-05Holešov Ivo Kavánek/CZ[-]
2016-03-05Holešov Jan Kupský/CZ[-]
2016-03-12Bohumín Petr Šorf/CZ[CRC-PS1]
2016-03-12Bohumín Jerzy Krawczyk/PL[Asso-JKr1]
2016-03-12Bohumín Lukáš Kyjevský/CZ[-]
2016-03-12Bohumín Kuba David/CZ[Asso-KD1]
2016-03-12Bohumín Roman Bílek/CZ[-]
2016-03-12Bohumín Radim junior Hruška/CZ[-]
2016-04-03Trenčín Jiveby Pär/S[Serpent]
2016-04-03Trenčín Christian Wünsch/D[BlackArt]
2016-04-03Trenčín Torsten Müller/D[BlackArt]
2016-04-03Trenčín Markus Möbers/D[CRC]
2016-04-03Trenčín Kellyann Bligh/GB[Roche]
2016-04-03Trenčín Rene Dockter/A[CRC]
2016-04-03Trenčín Matěj Benda/CZ[XRAY]
2016-04-03Trenčín Jürgen Schindler/A[Reflex]
2016-04-03Trenčín Vladimír Viskup/SK[XRAY]
2016-04-03Trenčín Mark Jewitt/GB[XRAY]
2016-04-03Trenčín Dionys Stadler/[XRAY]
2016-04-03Trenčín Jan Dietmar/D[CRC]
2016-04-03Trenčín Tim Altmann/D[Selfmade]
2016-04-03Trenčín Andrej Vnučko/SK[XrayX10L16-AV1]
2016-04-03Trenčín Mark Passingham/GB[Serpent]
2016-04-03Trenčín Andrej Vnučko/SK[XrayX10L16-AV1]
2016-04-03Trenčín Mark Stiles/GB[Yokomo]
2016-04-03Trenčín Joey Sorber/NL[OnPoint]
2016-04-03Trenčín Tomáš Lipták/SK[XRAY]
2016-04-03Trenčín Marcel Dostál/CZ[XRAY]
2016-04-03Trenčín Russ Giles/GB[SpeedMerchant]
2016-04-03Trenčín Luke Burley/GB[XRAY]
2016-04-03Trenčín Dominic Vogl/A[BlackArt]
2016-04-03Trenčín Matthias Herntrich/D[VBC]
2016-04-03Trenčín Jacques Libar/LUX[XRAY]
2016-04-03Trenčín Radim junior Hruška/CZ[XRAY]
2016-04-03Trenčín Chris House/GB[ZenRacing]
2016-04-03Trenčín Daniel Sieber/D[BlackArt]
2016-04-03Trenčín Clemens Toscani/A[BlackArt]
2016-04-03Trenčín Alexander Laurent/F[BlackArt]
2016-04-03Trenčín Roman Krejčí/CZ[Corally12SLX5.2-04]
2016-04-03Trenčín Franck Habouzit/F[BlackArt]
2016-04-03Trenčín Sascha Freitag/D[BlackArt]
2016-04-03Trenčín Elliot Cummings/GB[Roche]
2016-04-03Trenčín Olivier Bultynck/B[Roche]
2016-04-03Trenčín Jiří Rybák/CZ[XRAY]
2016-04-03Trenčín Roman Bílek/CZ[XRAY]
2016-04-03Trenčín Per Bengtzohn/S[Yokomo]
2016-04-03Trenčín Peter Bohman/S[Serpent]
2016-04-03Trenčín Stephane Fiorini/GB[ZenRacing]
2016-04-03Trenčín Jörg Miikael Tiit/EST[Selfmade]
2016-04-03Trenčín Indreflo Tommy Jensen/NO[Yokomo]
2016-04-03Trenčín Branislav jr, Panák/SK[XRAY]
2016-04-03Trenčín Jakub Šimurda/CZ[XRAY]
2016-04-03Trenčín Robert Klier/D[TOP]
2016-04-03Trenčín Jacob Zundel/A[BlackArt]
2016-04-03Trenčín Finn Olav Aasen/NO[XRAY]
2016-04-03Trenčín James Cann/GB[Roche]
2016-04-03Trenčín Patrick Bandeira/GB[Serpent]
2016-04-03Trenčín Oliver Hellmann/D[BlackArt]
2016-04-03Trenčín Marcus Askell/GB[XRAY]
2016-04-03Trenčín Lukáš Kyjevský/CZ[XRAY]
2016-04-03Trenčín Jukka Hakamies/FIN[Roche]
2016-04-03Trenčín Hubert Hönigl/A[XRAY]
2016-04-03Trenčín Jacques Libar/LUX[XRAY]
2016-04-03Trenčín Mark Payne/GB[XRAY]
2016-04-03Trenčín Khounmy Bui/CH[XRAY]
2016-04-03Trenčín Jan Komorous/CZ[XRAY]
2016-04-03Trenčín Robin Streeter/FIN[Roche]
2016-04-03Trenčín Markus Möbers/D[CRC]
2016-04-03Trenčín Simon Rubet/F[BlackArt]
2016-04-03Trenčín Uwe Sieber/D[Yokomo]
2016-04-03Trenčín Georg Würger/A[XRAY]
2016-04-03Trenčín Jaroslav Mader/CZ[XRAY]
2016-04-03Trenčín Sascha Lennartz/NL[OnPoint]
2016-04-03Trenčín Alexander Laurent/F[BlackArt]
2016-04-03Trenčín Gavin Clinch/GB[ZenRacing]
2016-04-03Trenčín Juho Levanen/FIN[Associated]
2016-04-03Trenčín Igor Lipták/SK[XRAY]
2016-04-03Trenčín Karel Bečička/CZ[XRAY]
2016-04-03Trenčín Ingo Aretz/D[CRC]
2016-04-03Trenčín Ollie Payne/GB[ZenRacing]
2016-04-03Trenčín Mathew Lax/GB[CRC]
2016-04-03Trenčín Alexander Andersson/S[Yokomo]
2016-04-03Trenčín Damian Giddins/GB[XRAY]
2016-04-03Trenčín Jiveby Pär/S[Serpent]
2016-04-03Trenčín Lee Ellis/GB[XRAY]
2016-04-03Trenčín Martin Wollanka/A[XRAY]
2016-04-03Trenčín Kai Altmann/D[Selfmade]
2016-04-03Trenčín Hubert Hönigl/A[XRAY]
2016-04-03Trenčín Erol Sehirtoy/CH[XRAY]
2016-04-03Trenčín Liam Hammond/GB[CRC]
2016-04-03Trenčín Tono Sloboda/SK[Yokomo]
2016-04-03Trenčín Vesa Yli/FIN[Destiny]
2016-04-03Trenčín Alexander Hagberg/S[XRAY]
2016-04-03Trenčín Alexander Andersson/S[Yokomo]
2016-04-03Trenčín Vesa Yli/FIN[Destiny]
2016-04-03Trenčín Jean-Michel Varinard/F[CRC]
2016-04-03Trenčín Stefan Schulz/D[XRAY]
2016-04-03Trenčín Stephan Kipke/D[XRAY]
2016-04-03Trenčín Martin Wilfinger/A[BlackArt]
2016-04-03Trenčín Olly Jefferies/GB[XRAY]
2016-04-03Trenčín Kieren Manders jr./GB[ZenRacing]
2016-04-03Trenčín Adam Catchpole/GB[ZenRacing]
2016-04-03Trenčín Andreas Wirl/A[XRAY]
2016-04-16Praha Ruzyně Aleš Pelikán/CZ[XrayX12-2016]
2016-04-16Praha Ruzyně Marek Syrovatský/CZ[XrayX12L]
2016-04-16Praha Ruzyně Jakub Šimurda/CZ[XrayX12L-JS1]
2016-04-16Praha Ruzyně Petr Šorf/CZ[CRC-PS1]
2016-04-16Praha Ruzyně Marcel Dostál/CZ[XrayX12-2016]
2016-04-16Praha Ruzyně Andrej Vnučko/SK[XrayX12L-2016]
2016-04-16Praha Ruzyně David Čermák/CZ[-]
2016-04-16Praha Ruzyně Bernhard Hummel/D[Corally12SLX-BH1]
2016-05-08Hudy Arena Open Wojciech Bukryj/PL[XrayX10L-VBuk1]
2016-07-16Vyškov -[-]
2016-07-16Vyškov -[TamiyaXV01rs2wd]
2016-07-16Vyškov -[-]
2016-07-16Vyškov -[-]
2016-07-16Vyškov -[-]
2016-07-16Vyškov -[-]
2016-07-16Vyškov -[-]
2016-07-16Vyškov -[-]
2016-07-16Vyškov -[-]
2016-07-16Vyškov -[-]
2016-07-16Vyškov -[-]
2016-07-16Vyškov -[-]
2016-07-16Vyškov -[-]
2016-07-16Vyškov -[-]
2016-07-16Vyškov -[-]
2016-07-16Vyškov -[-]
2016-07-16Vyškov -[-]
2016-07-16Vyškov -[-]
2016-07-16Vyškov -[-]
2016-07-16Vyškov -[-]
2016-07-16Vyškov -[-]
2016-07-16Vyškov -[-]
2016-07-16Vyškov -[-]
2016-07-16Vyškov -[-]
2016-07-16Vyškov -[-]
2016-07-16Vyškov -[-]
2016-07-16Vyškov -[-]
2016-07-16Vyškov -[-]
2016-07-16Vyškov -[-]
2016-08-28Svitavy I Filip Uher/CZ[-]
2016-08-28Svitavy I Jiří Rybák/CZ[XrayRX8-2016]
2016-08-28Svitavy I Jan Komorous/CZ[-]
2016-08-28Svitavy I Radek Procházka/CZ[-]
2016-08-28Svitavy I Martin ml. Zvára/CZ[-]
2016-08-28Svitavy I Jan Krupička/CZ[-]
2016-08-28Svitavy I Radim junior Hruška/CZ[-]
2016-08-28Svitavy I Matěj Benda/CZ[-]
2016-08-28Svitavy I Miroslav Jurenka/CZ[-]
2016-08-28Svitavy I Roman Krejčí/CZ[XrayRX8-2015]
2016-09-04Rötz Gero Holzberg/D[-]
2016-10-09Brno Bosonohy Tomáš Rajdus/CZ[SGColumbiaMK2]
2016-10-22Holešov Alexandr Žvák/CZ[-]
2016-11-05Bohumín Radim junior Hruška/CZ[-]
2016-11-05Bohumín Roman Krejčí/CZ[Corally12SLX5.2-04]
2016-11-05Bohumín Roman Bílek/CZ[-]
2016-11-05Bohumín Karel Kratochvíl/CZ[-]
2016-11-05Bohumín Jerzy Krawczyk/PL[Asso-JKr1]
2016-11-05Bohumín Petr Šorf/CZ[-]
2016-11-05Bohumín Michal Jindra/CZ[AssoR5.2]
2016-11-05Bohumín Románek Bílek/CZ[-]
2016-12-11Ostrov nad Ohří Ivo Trojan/CZ[-]
2016-12-11Ostrov nad Ohří Jiří Martinek/CZ[-]
2016-12-11Ostrov nad Ohří Marek Fiala/CZ[-]
2016-12-17Praha Ruzyně Marek Syrovatský/CZ[XrayX12L-17]
2016-12-17Praha Ruzyně Aleš Pelikán/CZ[XrayX12L-2017]
2016-12-17Praha Ruzyně David Čermák/CZ[XrayX12L-2017]
2016-12-17Praha Ruzyně Bernhard Hummel/D[Corally12SLX-BH1]
2016-12-17Praha Ruzyně Martin Končel/CZ[-]
2016-12-17Praha Ruzyně Marek Baláž/CZ[-]
2016-12-17Praha Ruzyně Michal Kneys/CZ[-]
2016-12-17Praha Ruzyně Jan Kraft/CZ[-]
2016-12-17Praha Ruzyně Vlastimil Smolík/CZ[-]
2016-12-17Praha Ruzyně Šimon Čermák/CZ[XrayX12L-2017]
2017-01-14Bohumín Tomáš Foltýnek/CZ[XrayX10L-PZV1]
2017-01-21Holešov Ivo Kavánek/CZ[-]
2017-01-21Holešov Ladislav Holásek/CZ[-]
2017-01-21Holešov Pavel Dostál/CZ[-]
2017-01-21Holešov Milan Parák/CZ[-]
2017-01-21Holešov Leoš Bulva/CZ[-]
2017-01-21Holešov Richard Granát/CZ[-]
2017-01-21Ostrov nad Ohří Marek Fiala/CZ[-]
2017-01-21Holešov Ondřej Pernický/CZ[-]
2017-01-21Ostrov nad Ohří Jiří Martinek/CZ[-]
2017-01-21Holešov Michal Andrlík/CZ[-]
2017-01-21Ostrov nad Ohří Jan Ryba/CZ[-]
2017-01-21Holešov Martina Kavánková/CZ[-]
2017-02-18Bohumín Pavel Dostál/CZ[CRCGenX10SE-PD1]
2017-02-18Bohumín Karel Pražan/CZ[-]
2017-02-18Bohumín Libor Holub/CZ[Corally10SLCZ-15]
2017-02-18Bohumín Robert ml. Bittner/CZ[KBREVO2]
2017-02-18Bohumín Jan Matros/CZ[Corally10SLCZ-10]
2017-02-18Bohumín Tomáš Foltýnek/CZ[XrayX10L-PZV1]
2017-03-04Holešov Roman Krejčí/CZ[Corally12SLX5.2-04]
2017-03-04Holešov Martin ml. Zvára/CZ[-]
2017-03-04Holešov Michal Jindra/CZ[-]
2017-03-04Holešov Radek Procházka/CZ[-]
2017-03-04Holešov Leoš Bulva/CZ[-]
2017-03-04Holešov Michal Andrlík/CZ[-]
2017-03-04Holešov Richard Granát/CZ[-]
2017-03-25Bohumín Pavel Dostál/CZ[CRCGenX10SE-PD1]
2017-03-25Bohumín Przemyslaw Wicher/PL[-]
2017-03-25Bohumín Luděk Szostek/CZ[Corally10SLCZ-10]
2017-03-25Bohumín Ladislav Holásek/CZ[Corally10SLCZ-05]
2017-03-25Bohumín Libor Holub/CZ[Corally10SLCZ-15]
2017-03-25Bohumín Pavel Červenka/CZ[-]
2017-04-02Siemianowice Przemyslaw Wicher/PL[-]
2017-04-02Siemianowice Marcin Sienica/PL[-]
2017-04-02Siemianowice Tomasz Fryc/PL[-]
2017-04-02Siemianowice Robert Gurgul/PL[-]
2017-04-02Siemianowice Michal Abramowicz/PL[-]
2017-04-15Bohumín Ladislav Holásek/CZ[Corally10SLCZ-05]
2017-04-15Bohumín Radim Kolek/CZ[-]
2017-04-15Bohumín Ivo Kavánek/CZ[AssoRC10R5-IKa1]
2017-04-15Bohumín David Křižák/CZ[Corally10SLCZ-01W]
2017-04-15Bohumín Leoš Bulva/CZ[CRCGenX10SE-LB1]
2017-04-15Bohumín Michal Andrlík/CZ[CRCGenX10SE-MA1]
2017-04-15Bohumín Robert ml. Bittner/CZ[KBREVO2]
2017-04-15Bohumín Luděk Szostek/CZ[Corally10SLCZ-10]
2017-04-15Bohumín Libor Holub/CZ[Corally10SLCZ-15]
2017-09-03Hildesheim Michael Finger/D[-]
2017-09-03Hildesheim Henrik Heitsch/D[-]
2017-09-03Hildesheim Jürgen Klomfaß/D[-]
2017-09-03Hildesheim Christian Wünsch/D[-]
2017-09-30Brno Bosonohy Karel Novosad/CZ[GraupnerClub90]
2017-10-01Brno Bosonohy Miloš Pokorný/CZ[-]
2017-11-04Bohumín Libor Holub/CZ[Corally10SLCZ-15]
2017-11-04Bohumín Ladislav Holásek/CZ[Corally10SLCZ-05]
2017-11-04Bohumín Dušan Bayer/CZ[XrayX10L-DB1]
2017-11-04Bohumín Radim Kolek/CZ[-]
2017-11-04Bohumín Martin Havlíček/CZ[XrayX10L]
2017-11-04Bohumín Leoš Bulva/CZ[CRCGenX10SE-LB1]
2017-11-04Bohumín Michal Andrlík/CZ[CRCGenX10SE-MA2]
2017-11-04Bohumín František Fráňa/CZ[XrayX10-FrF1]
2017-11-04Bohumín Jan Kubatý/CZ[Corally10SLCZ-08W]
2017-11-11Ostrov nad Ohří Jan Ryba/CZ[-]
2017-11-11Ostrov nad Ohří Marek Fiala/CZ[-]
2017-11-11Ostrov nad Ohří Jan Malárik/CZ[-]
2017-12-16Suchdol n.O. Jan Šmarda/CS[-]
2017-12-16Suchdol n.O. -[-]
2017-12-23Ostrava Petr Křižák/CZ[YokomoBD7-PK1]
2017-12-23Ostrava "John Winter"/CZ[-]
2018-01-06Bohumín Martin Havlíček/CZ[XrayX10L]
2018-01-06Bohumín František Fráňa/CZ[XrayX10-FrF1]
2018-01-06Bohumín Jan Kubatý/CZ[Corally10SLCZ-08W]
2018-01-06Bohumín Petr Křižák/CZ[Corally10SLCZ-01W]
2018-01-13Ostrov nad Ohří Jan Malárik/CZ[-]
2018-01-13Ostrov nad Ohří Petr Tondl/CZ[-]
2018-01-13Ostrov nad Ohří Marek Fiala/CZ[-]
2018-01-13Ostrov nad Ohří Jan Ryba/CZ[-]
2018-01-20Hrotovice Martin Havlíček/CZ[XrayX10L]
2018-01-20Hrotovice Radek Procházka/CZ[CRCGenX10SE-RP1]
2018-02-10Ostrov nad Ohří Marek Fiala/CZ[-]
2018-02-10Ostrov nad Ohří Jan Ryba/CZ[-]
2018-02-10Ostrov nad Ohří Jan Malárik/CZ[-]
2018-02-10Ostrov nad Ohří Petr Tondl/CZ[-]
2018-02-10Ostrov nad Ohří Filip Tureček/CZ[-]
2018-02-17Bohumín Wojciech Bukryj/PL[XrayX10L-VBuk1]
2018-02-17Bohumín Robert ml. Bittner/CZ[KBR-Kyosho-Plazma10]
2018-03-03Jedovnice Jiří Vaněk/CZ[XrayX10L-JVa1]
2018-03-03Jedovnice Vojtěch Sehnal/CZ[XrayX10L]
2018-03-03Jedovnice Pavel Pernica/CZ[XrayX10]
2018-03-10Ostrov nad Ohří Jan Malárik/CZ[-]
2018-03-10Ostrov nad Ohří Jan Ryba/CZ[-]
2018-03-10Ostrov nad Ohří Marek Fiala/CZ[-]
2018-03-10Ostrov nad Ohří Filip Tureček/CZ[-]
2018-03-24Bohumín Wojciech Bukryj/PL[XrayX10L-VBuk1]
2018-03-24Bohumín Jan Kubatý/CZ[Corally10SLCZ-08W]
2018-03-24Bohumín Robert ml. Bittner/CZ[KBR-Kyosho-Plazma10]
2018-04-14Bohumín Tomasz Fryc/PL[-]
2018-04-28Blansko Ondřej Dvořák/CZ[Serpent2WD]
2018-04-28Blansko Jaroslav Číp/CZ[SGFuturaVCS]
2018-05-12Brno Bosonohy Jaromír Sattler/CZ[-]
2018-05-12Brno Bosonohy Milan Peška/CZ[-]
2018-05-12Brno Bosonohy Lukáš Vrba/CZ[-]
2018-05-12Brno Bosonohy Vladimír Toman/CZ[-]
2018-05-12Brno Bosonohy Antonín Pospíchal/CZ[-]
2018-05-12Brno Bosonohy Miloš Pokorný/CZ[-]
2018-05-26Tedoriaring Zdeněk Míča/CZ[-]
2018-05-27Tedoriaring Zdeněk Špaček/CZ[-]
2018-05-27Tedoriaring Jiří Čermák/CZ[Hudy4WD]
2018-05-27Tedoriaring Ondra Holčák/CZ[-]
2018-05-27Tedoriaring Pavel Holčák/CZ[-]
2018-05-27Tedoriaring Petr Kristek/CZ[-]
2018-05-27Tedoriaring Martin Saturka/CZ[-]
2018-05-27Tedoriaring Karel Novosad/CZ[GraupnerClub90]
2018-05-27Tedoriaring Tomáš Kristek/CZ[-]
2018-05-27Tedoriaring Jaroslav Beran/CZ[Hudy2WD]
2018-07-28Frýdek Místek Sokol Ondřej Dvořák/CZ[Serpent2WD]
2018-07-29Ruda Slaska Tomasz Fryc/PL[-]
2018-07-29Ruda Slaska Jerzy Ryman/PL[-]
2018-07-29Ruda Slaska Robert ml. Bittner/CZ[KBR-Kyosho-Plazma10]
2018-07-29Ruda Slaska Dominik Szymański/PL[-]
2018-07-29Ruda Slaska Tomasz Szymański/PL[-]
2018-08-18Otrokovice Filip Rajdus/CZ[-]
2018-08-18Otrokovice Tomáš Rajdus/CZ[-]
2018-08-18Otrokovice Miloš Pokorný/CZ[-]
2018-08-18Otrokovice Milan Peška/CZ[-]
2018-09-23Velp Jürgen Klomfaß/D[-]
2018-10-13Ostrov nad Ohří Petr Tondl/CZ[-]
2018-10-13Ostrov nad Ohří Jan Ryba/CZ[-]
2018-10-13Ostrov nad Ohří Jan Malárik/CZ[-]
2018-11-10Bohumín Przemyslaw Lamch/PL[-]
2018-11-10Ostrov nad Ohří Petr Tondl/CZ[-]
2018-11-10Bohumín Pavel Červenka/CZ[-]
2018-11-10Ostrov nad Ohří Jan Malárik/CZ[-]
2018-11-10Bohumín David Gula/CZ[-]
2018-11-10Bohumín Jan Matros/CZ[XrayX10-JM01]
2018-11-10Bohumín Libor Holub/CZ[Corally10SLCZ-15]
2018-11-10Bohumín Robert ml. Bittner/CZ[-]
2018-11-10Ostrov nad Ohří Marek Fiala/CZ[-]
2018-11-10Bohumín Tomasz Fryc/PL[-]
2018-11-10Ostrov nad Ohří Jan Ryba/CZ[-]
2018-11-24Bohumín Jan Matros/CZ[XrayX10-JM01]
2018-11-24Bohumín Luděk Szostek/CZ[-]
2018-11-24Bohumín Libor Holub/CZ[Corally10SLCZ-15]
2018-11-24Bohumín Tomasz Fryc/PL[-]
2018-11-24Bohumín Robert ml. Bittner/CZ[-]
2018-11-24Bohumín Petr Křižák/CZ[-]
2018-11-24Bohumín David Gula/CZ[-]
2018-12-08Ostrov nad Ohří Marek Fiala/CZ[-]
2018-12-08Ostrov nad Ohří Jan Malárik/CZ[-]
2018-12-08Ostrov nad Ohří Jan Ryba/CZ[-]
2018-12-15Holešov Michal Andrlík/CZ[-]
2018-12-15Holešov Lukáš Vrba/CZ[-]
2018-12-15Holešov Marek Hradiský/SK[-]
2018-12-15Holešov Libor Holub/CZ[-]
2018-12-15Holešov Leoš Bulva/CZ[-]
2018-12-15Holešov Ivo Kavánek/CZ[-]
2018-12-22Bohumín Petr Křižák/CZ[-]
2018-12-22Bohumín Pavel Červenka/CZ[-]
2018-12-22Bohumín Jan Matros/CZ[XrayX10-JM01]
2018-12-22Bohumín Wojciech Bukryj/PL[-]
2018-12-22Bohumín Libor Holub/CZ[Corally10SLCZ-15]
2018-12-22Bohumín Václav Křižák/CZ[-]
2018-12-22Bohumín Robert ml. Bittner/CZ[-]
2018-12-22Bohumín Tomasz Fryc/PL[-]
2018-12-23Ostrava Václav Křižák/CZ[-]
2018-12-23Ostrava Adrian Lippich/PL[-]
2018-12-23Ostrava Martin Jurča/CZ[LCRacing]
2018-12-23Ostrava Martin Krejčí/CZ[-]
2018-12-23Ostrava Libor Prchal/CZ[Norton3DSQR-R]
2018-12-23Ostrava Petr Křižák/CZ[-]
2018-12-23Ostrava Karel Novosad/CZ[-]
2018-12-23Ostrava Petr Šafář/CZ[-]
2018-12-23Ostrava Roman Štalmach/CZ[-]
2018-12-23Ostrava Petr Surý/CZ[-]
2018-12-23Ostrava Tomáš Cigánek/CZ[-]
2018-12-23Ostrava Daniel Urban/CZ[-]
2018-12-23Ostrava Jiří Kunz/CZ[-]
2018-12-23Ostrava Adam Cigánek/CZ[-]
2018-12-29Jedovnice Luděk Szostek/CZ[Corally10SLCZ-10]
2018-12-29Jedovnice Martin ml. Zvára/CZ[-]
2018-12-29Jedovnice Miroslav Jurenka/CZ[-]
2018-12-29Jedovnice Radovan Konopík/CZ[-]
2018-12-29Jedovnice Daniel Urban/CZ[-]
2018-12-29Jedovnice Radek Procházka/CZ[-]
2018-12-29Jedovnice Jiří Vaněk/CZ[XrayX10L-JVa1]
2018-12-29Jedovnice Michal Andrlík/CZ[-]
2018-12-29Jedovnice Marek Sova/CZ[-]
2018-12-29Jedovnice Leoš Bulva/CZ[-]
2018-12-29Jedovnice Karel Pražan/CZ[-]
2018-12-29Jedovnice Vojtěch Sehnal/CZ[-]
2019-01-12Bohumín Jan Matros/CZ[XrayX10-JM01]
2019-01-12Bohumín Luděk Szostek/CZ[-]
2019-01-12Bohumín Libor Holub/CZ[Corally10SLCZ-15]
2019-01-12Bohumín Tomasz Fryc/PL[-]
2019-01-12Bohumín Václav Křižák/CZ[-]
2019-01-12Holešov Marek Helbich/SK[-]
2019-01-12Bohumín Robert ml. Bittner/CZ[-]
2019-01-12Holešov Daniel Urban/CZ[-]
2019-01-12Bohumín David Gula/CZ[-]
2019-01-12Holešov Lukáš Vrba/CZ[XrayX10]
2019-01-12Bohumín Adrian Lippich/PL[-]
2019-01-12Holešov Marek Hradiský/SK[XrayX10]
2019-01-12Holešov Ivo Kavánek/CZ[-]
2019-01-12Holešov Martin Krejčí/CZ[-]
2019-01-12Holešov Martin Pospíšil/CZ[XrayX10]
2019-02-16Bohumín David Gula/CZ[-]
2019-02-16Bohumín Jan Matros/CZ[XrayX10-JM01]
2019-02-16Bohumín Libor Holub/CZ[Corally10SLCZ-15]
2019-02-16Bohumín Robert ml. Bittner/CZ[-]
2019-02-16Bohumín Petr Křižák/CZ[-]
2019-02-16Bohumín Václav Křižák/CZ[-]
2019-02-16Bohumín Jan Koziel/CZ[-]
2019-02-23Hrotovice Marek Helbich/SK[-]
2019-02-23Hrotovice Radovan Konopík/CZ[-]
2019-02-23Hrotovice Radek Procházka/CZ[-]
2019-02-23Hrotovice Michal Andrlík/CZ[-]
2019-02-23Hrotovice Daniel Urban/CZ[-]
2019-02-23Hrotovice Leoš Bulva/CZ[-]
2019-02-23Hrotovice Marek Hradiský/SK[-]
2019-02-23Hrotovice Juraj Šranko/SK[-]
2019-02-23Hrotovice Jiří Svoboda/CZ[-]
2019-02-23Hrotovice Igor Lipták/SK[-]
2019-02-23Hrotovice Martin ml. Zvára/CZ[-]
2019-03-16Bohumín Jan Matros/CZ[XrayX10-JM01]
2019-03-16Bohumín Robert ml. Bittner/CZ[-]
2019-03-16Bohumín Tomasz Fryc/PL[-]
2019-03-16Bohumín Leoš Bulva/CZ[-]
2019-03-16Bohumín Przemyslaw Wicher/PL[-]
2019-03-16Bohumín Michal Andrlík/CZ[-]
2019-03-16Bohumín Jan Koziel/CZ[-]
2019-03-23Ostrava Rafal Lippich/PL[-]
2019-03-23Ostrava Petr Křižák/CZ[Corally10SLCZ-05]
2019-03-23Ostrava Václav Křižák/CZ[Serpent]
2019-03-23Ostrava Mikuláš Lipka/CZ[LCRacing]
2019-03-31Trenčín Tomáš Lipták/SK[Xray]
2019-03-31Trenčín Martin Christensen/DK[-]
2019-03-31Trenčín Rene Kjellerup/DK[-]
2019-03-31Trenčín Alexander Laurent/F[-]
2019-03-31Trenčín Andy Murray/GB[Schumacher]
2019-03-31Trenčín Michal Tronowski/PL[-]
2019-03-31Trenčín Tim Altmann/D[KaTi]
2019-03-31Trenčín Stefan Hois/A[Xray]
2019-03-31Trenčín Radovan Konopík/CZ[Roche]
2019-03-31Trenčín Magnus Hedlung/S[-]
2019-03-31Trenčín Marcel Dostál/CZ[Xray]
2019-03-31Trenčín Boyd Chwartacki/CDN[Xray]
2019-03-31Trenčín Alexander Hagberg/S[Xray]
2019-03-31Trenčín Michael Brandt/S[Xray]
2019-03-31Trenčín Luca Mino/SK[Xray]
2019-03-31Trenčín Bo Nielsen/DK[-]
2019-03-31Trenčín Michal Orlowski/PL[Schumacher]
2019-03-31Trenčín Khounmy Bui/CH[Xray]
2019-03-31Trenčín Marek jr. Frič/CZ[-]
2019-03-31Trenčín Markus Möbers/D[Roche]
2019-03-31Trenčín Patrick Gassauer/D[Godspeed]
2019-03-31Trenčín Pär Jiveby/S[Roche]
2019-03-31Trenčín Marcus Hellquist/S[Xray]
2019-03-31Trenčín Rene Dockter/A[Godspeed]
2019-03-31Trenčín Mark Payne/GB[Asso]
2019-03-31Trenčín Hubert Hönigl/A[Xray]
2019-03-31Trenčín Markus Andreasson/S[Asso]
2019-03-31Trenčín Damian Giddins/GB[Xray]
2019-03-31Trenčín Niklas Johansson/S[-]
2019-03-31Trenčín Axel jr. Birgersson/S[-]
2019-03-31Trenčín Martin ml. Zvára/CZ[Roche]
2019-03-31Trenčín Louis jr. Parker/GB[Schumacher]
2019-03-31Trenčín Zsolt Kalnay/H[-]
2019-03-31Trenčín Norbert Omelanczuk/PL[Yokomo]
2019-03-31Trenčín Jörn Neumann/D[Schumacher]
2019-03-31Trenčín Andrea Valerio/SK[Xray]
2019-03-31Trenčín Alexander Andersson/S[-]
2019-03-31Trenčín Dominic Vogl/A[Godspeed]
2019-03-31Trenčín Igor Lipták/SK[Xray]
2019-03-31Trenčín Jacques Libar/LUX[-]
2019-03-31Trenčín Ollie Payne/GB[Roche]
2019-03-31Trenčín Erol Sehirtoy/CH[-]
2019-03-31Trenčín Piotr Blazucki/PL[-]
2019-03-31Trenčín Mark Stiles/GB[Asso]
2019-03-31Trenčín Nicola Marrone/I[-]
2019-03-31Trenčín Jiří Svoboda/CZ[Xray]
2019-03-31Trenčín Vesa Yli/FIN[Destiny]
2019-03-31Trenčín Branislav jr, Panák/SK[Xray]
2019-03-31Trenčín Zoltan Polyak/H[Xray]
2019-04-27Brno Bosonohy Tomáš Vostal/CZ[-]
2019-05-19Tedoriaring Aleš Ondra/CZ[-]
2019-05-19Tedoriaring Lukáš Navrkal/CZ[-]
2019-05-19Tedoriaring Tomáš Kristek/CZ[-]
2019-05-19Tedoriaring Petr Kristek/CZ[-]
2019-05-19Tedoriaring Adrian Dvořák/CZ[-]
2019-05-19Tedoriaring Jaroslav Beran/CZ[Hudy2WD]
2019-05-26Brno Bosonohy Lukáš Vrba/CZ[VIP-LV1]
2019-05-26Brno Bosonohy Marek Hradiský/SK[VBC-235-DU1]
2019-05-26Brno Bosonohy Jiří Groch/CZ[-]
2019-05-26Brno Bosonohy Jakub Vaněk/CZ[XrayX10L-JaV1]
2019-05-26Brno Bosonohy Leoš Bulva/CZ[-]
2019-05-26Brno Bosonohy Vojtěch Sehnal/CZ[-]
2019-06-09Lostallo Markus Schneider/CH[-]
2019-06-09Lostallo Davide Bertolino/I[-]
2019-06-22Blansko Ivo Novosad/CZ[-]
2019-07-06Trnava Pavol Chovan/SK[-]
2019-07-06Trnava Marek Helbich/SK[-]
2019-07-07Brno Bosonohy Aleš Matiášek/CZ[Corally10SLCZ-XX]
2019-07-13Frýdek Místek Sokol Adrian Lippich/PL[-]
2019-07-13Frýdek Místek Sokol Martin Jurča/CZ[LCRacing]
2019-08-25Speedracer Timo Schad/D[VIP]
2019-08-25Speedracer Reinder Wilms/NL[RC-DevilPC10H3X]
2019-08-25Speedracer Dirk Elsebusch/D[-]
2019-08-25Speedracer Ronny Amft/D[-]
2019-08-25Speedracer Michael Friebel/D[-]
2019-08-25Speedracer Jamie Peters/D[-]
2019-09-22Slavkov Lukáš Vrba/CZ[VIP-LV1]
2019-09-28Brno Bosonohy Ladislav Staněk/CZ[XrayX10]
2019-11-09Bohumín Marcin Czachor/PL[-]
2019-11-09Bohumín Przemyslaw Cygan/PL[-]
2019-11-09Bohumín Piotr Bigaj/PL[-]
2019-11-09Bohumín Robert Bittner/CZ[-]
2019-11-16Poland Mariusz Zachacz/PL[-]
2019-11-16Poland Przemyslaw Cygan/PL[-]
2019-11-16Poland Krzysztof Andruchow/PL[-]
2019-11-23Holešov Roman Štalmach/CZ[-]
2019-12-14Holešov Roman Krejčí/CZ[-]
2019-12-14Holešov Libor Holub/CZ[-]
2019-12-14Holešov Jakub Vaněk/CZ[XrayX10L-JaV1]
2019-12-14Holešov Radek Procházka/CZ[-]
2019-12-14Holešov Ivo Kavánek/CZ[-]
2019-12-14Holešov Jiří Vaněk/CZ[-]
2019-12-14Holešov Daniel Urban/CZ[XrayX10L-DUr1]
2019-12-22Bohumín Adrian Lippich/PL[-]
2019-12-22Bohumín Mariusz Zachacz/PL[-]
2019-12-22Bohumín Roman Krejčí/CZ[Corally12SLX5.2-04]
2019-12-22Bohumín Jakub Klapacz/PL[-]
2019-12-22Bohumín Luděk Szostek/CZ[-]
2019-12-22Bohumín Libor Holub/CZ[Corally10SLCZ-15]
2019-12-22Bohumín Radim junior Hruška/CZ[-]
2019-12-22Bohumín Daniel Urban/CZ[XrayX10L-DUr1]
2019-12-22Bohumín Przemyslaw Cygan/PL[-]
2019-12-22Bohumín Robert ml. Bittner/CZ[KBREvo3]
2019-12-22Bohumín Robert ml. Bittner/CZ[-]
2019-12-22Bohumín Mariusz Zachacz/PL[-]
2019-12-22Bohumín Lukáš Vrba/CZ[-]
2019-12-22Bohumín Lukáš Vrba/CZ[-]
2019-12-22Bohumín Václav Křižák/CZ[-]
2019-12-22Bohumín Aleš ml. Rajdus/CZ[KBREvo2]
2019-12-22Bohumín Jan Koziel/CZ[-]
2019-12-22Bohumín Tomasz Fryc/PL[-]
2019-12-22Bohumín Adam Gitter/CZ[-]
2019-12-22Bohumín Tomáš Liška/CZ[-]
2019-12-22Bohumín Jerzy Ryman/PL[-]
2019-12-23Ostrava Daniel Urban/CZ[-]
2019-12-23Ostrava Petr Novotný/CZ[-]
2019-12-23Ostrava Ludevít Košík/CZ[-]
2019-12-23Ostrava Dominik Lisztwan/CZ[-]
2019-12-23Ostrava René Szeliga/CZ[-]
2019-12-23Ostrava Jan Uhrin/CZ[-]
2019-12-23Ostrava Vojtěch Václavík/CZ[-]
2019-12-23Ostrava Martin Lipka/CZ[-]
2019-12-28Trenčín Marek Helbich/SK[-]
2019-12-28Trenčín Roman Krejčí/CZ[Corally10SLCZ-16W]
2019-12-28Trenčín Miro Hargaš/SK[-]
2019-12-28Trenčín Rudo Kadlečík/SK[-]
2019-12-28Trenčín Marek Baumerth/SK[-]
2019-12-28Trenčín Vladimír Viskup/SK[-]
2019-12-28Trenčín Juraj Šranko/SK[-]
2019-12-28Trenčín Svetozár Špalek/SK[-]
2020-01-04Praha Jakub Vaněk/CZ[XrayX10L-JaV1]
2020-01-04Praha Ondřej Kohoutek/CZ[-]
2020-01-04Praha Roman Krejčí/CZ[Corally10SLCZ-16W]
2020-01-04Praha Jiří Vaněk/CZ[-]
2020-01-11Holešov Marek Helbich/SK[-]
2020-01-11Holešov Radek Procházka/CZ[-]
2020-01-11Holešov Jiří Vaněk/CZ[-]
2020-01-11Holešov Juraj Šranko/SK[-]
2020-01-11Holešov Ivo Kavánek/CZ[-]
2020-01-11Holešov Martin Krejčí/CZ[-]
2020-01-11Holešov Lukáš Vrba/CZ[-]
2020-01-25Bohumín Filip Rajdus/CZ[KBREvo2]
2020-01-25Bohumín Przemyslaw Cygan/PL[-]
2020-01-25Bohumín Daniel Urban/CZ[XrayX10L-DUr1]
2020-01-25Bohumín Martina Szostková Klibrová/CZ[-]
2020-01-25Bohumín Lukáš Vrba/CZ[-]
2020-01-25Bohumín Jerzy Ryman/PL[-]
2020-01-25Bohumín Libor Holub/CZ[Corally10SLCZ-15]
2020-01-25Bohumín Radim Hruška/CZ[-]
2020-01-25Bohumín Tomáš Liška/CZ[-]
2020-01-25Bohumín Tomasz Fryc/PL[-]
2020-01-25Bohumín Tomáš Cigánek/CZ[-]
2020-01-25Bohumín David Gula/CZ[-]
2020-01-25Bohumín Mariusz Zachacz/PL[-]
2020-01-25Bohumín Roman Krejčí/CZ[Corally12SLX5.2-04]
2020-02-22Bohumín Daniel Urban/CZ[XrayX10L-DUr1]
2020-02-22Bohumín Libor Holub/CZ[Corally10SLCZ-15]
2020-02-22Bohumín Robert ml. Bittner/CZ[KBREvo3]
2020-02-22Bohumín Tomáš Liška/CZ[-]
2020-02-22Bohumín Piotr Bigaj/PL[XrayX10]
2020-02-22Bohumín Tomáš Cigánek/CZ[-]
2020-03-07Holešov Juraj Šranko/SK[XrayX10L]
2020-03-07Holešov Roman Štalmach/CZ[XrayX10L]
2020-06-07Tedoriaring Ondra Holčák/CZ[-]
2020-06-07Tedoriaring Lukáš Navrkal/CZ[-]
2020-06-07Tedoriaring Tomáš Vostal/CZ[-]
2020-06-07Tedoriaring Pavel Holčák/CZ[-]
2020-06-07Tedoriaring Jaroslav Beran/CZ[Hudy2WD]
2020-06-07Tedoriaring Karel Novosad/CZ[-]
2020-06-07Tedoriaring Ivo Novosad/CZ[-]
2020-06-28Svitavy Marek Hradiský/SK[-]
2020-06-28Svitavy Radek Procházka/CZ[FenixG56-CZ00W]
2020-06-28Svitavy Dominik Štangl/CZ[-]
2020-07-25Frýdek Místek Sokol Tomáš Vostal/CZ[-]
2020-07-25Frýdek Místek Sokol Zdeněk Tománek/CZ[Serpent]
2020-07-25Frýdek Místek Sokol Jonáš Beňovič/CZ[-]
2020-07-25Frýdek Místek Sokol Tomáš Václavík/CZ[SaisutechE-Cyclone]
2020-08-08Blansko Tomáš Vostal/CZ[-]
2020-08-08Blansko Jan Hrnčíř/CZ[Xray]
2020-08-08Blansko Tomáš Václavík/CZ[SaisutechE-Cyclone]
2020-08-30Brno Bosonohy Marek jr. Frič/CZ[-]
2020-08-30Brno Bosonohy Marcel Dostál/CZ[Monkey-XrayI]
2020-08-30Brno Bosonohy Daniel Urban/CZ[-]
2020-08-30Brno Bosonohy Marek Kunc/CZ[-]
2020-08-30Brno Bosonohy Radek Procházka/CZ[-]
2020-08-30Brno Bosonohy Jiří Groch/CZ[-]
2020-08-30Brno Bosonohy Lukáš Vrba/CZ[-]
2020-08-30Brno Bosonohy Michal Andrlík/CZ[-]
2020-08-30Brno Bosonohy Leoš Bulva/CZ[-]
2020-08-30Brno Bosonohy Daniel Štangl/CZ[-]
2020-09-26Otrokovice Tomáš Václavík/CZ[SaisutechE-Cyclone]
2021-05-08Blansko Tomáš Frantal/CZ[TamiyaF104]
2021-05-23Tedoriaring Tomáš Vostal/CZ[-]
2021-05-23Tedoriaring Jaroslav Beran/CZ[Hudy2WD]
2021-05-23Tedoriaring Daniel Hons/CZ[-]
2021-05-23Tedoriaring Karel Novosad/CZ[GraupnerClub90]
2021-05-23Tedoriaring Daniel Roubínek/CZ[-]
2021-06-12Frýdek Místek Sokol Ludevít Košík/CZ[-]
2021-06-12Frýdek Místek Sokol Zdeněk Tománek/CZ[-]
2021-06-12Frýdek Místek Sokol Roman Štalmach/CZ[-]
2021-06-12Frýdek Místek Sokol Aleš Svoboda/CZ[-]
2021-06-12Frýdek Místek Sokol David Gula/CZ[-]
2021-07-02Blansko Lukáš Diblík/CZ[-]
2021-07-02Blansko Vojtěch Sehnal/CZ[Xray]
2021-07-17Čelákovice Daniel Urban/CZ[-]
2021-07-17Čelákovice Lukáš Vrba/CZ[-]
2021-07-17Čelákovice Marek Sova/CZ[-]
2021-07-17Čelákovice Radek Procházka/CZ[-]
2021-07-17Čelákovice Daniel Štangl/CZ[-]
2021-07-17Čelákovice Leoš Bulva/CZ[-]
2021-07-17Čelákovice Michal Andrlík/CZ[-]
2021-07-17Čelákovice Marcel Dostál/CZ[Monkey-XrayII]
2021-07-17Čelákovice Daniel Urban/CZ[VIP-DU1]
2021-07-17Čelákovice Marek jr. Frič/CZ[-]
2021-07-17Čelákovice Radek Procházka/CZ[FenixG56-CZ00W]
2021-07-24Otrokovice Roman Štalmach/CZ[-]
2021-07-24Otrokovice Ludevít Košík/CZ[-]
2021-07-24Otrokovice Tomáš Václavík/CZ[SaisutechE-Cyclone]
2021-07-24Otrokovice Miroslav Rehák/SK[-]
2021-07-24Otrokovice Aleš Svoboda/CZ[-]
2021-07-24Otrokovice David Gula/CZ[-]
2021-07-24Otrokovice Tomáš Foltýnek/CZ[-]
2021-08-08Svitavy Jonáš Beňovič/CZ[-]
2021-08-08Svitavy Tomáš Rajdus/CZ[XrayX10-TR2]
2021-08-29Bamberg Reinder Wilms/NL[RC-DevilPC10H3X]
2021-09-04Brno Bosonohy Milan Parák/CZ[-]
2021-09-04Brno Bosonohy Ivo Novosad/CZ[-]
2021-09-11Otrokovice Rudolf Ševčík/CZ[-]
2021-09-11Otrokovice Vojtěch Václavík/CZ[-]
2021-09-11Otrokovice Miroslav Meloun/CZ[-]
2021-09-11Otrokovice Roman Štalmach/CZ[-]
2021-09-25Blansko Marek jr. Frič/CZ[Monkey-XrayII]
2021-09-25Blansko Marcel Dostál/CZ[Monkey-XrayII]
2021-09-25Blansko Daniel Urban/CZ[-]
2021-09-25Blansko Lukáš Vrba/CZ[CRC-LV1]
2021-09-25Blansko Lukáš Diblík/CZ[XrayX10]
2021-09-25Blansko Michal Andrlík/CZ[-]
2021-10-30Bohumín Robert ml. Bittner/CZ[-]
2021-10-30Bohumín Tomáš Liška/CZ[Corally10SL-2]
2021-10-30Bohumín Mateusz Bania/PL[-]
2021-10-30Bohumín Zdeněk Tománek/CZ[-]
2021-10-30Bohumín Marek Kunc/CZ[-]
2021-11-05Praha Dubeč Miroslav Jurenka/CZ[-]
2021-11-05Praha Dubeč Ctibor Hurda/CZ[-]
2021-11-05Praha Dubeč Marek jr. Frič/CZ[Monkey-XrayII]
2021-11-05Praha Dubeč Daniel Urban/CZ[-]
2021-11-05Praha Dubeč Lukáš Vrba/CZ[-]
2021-11-13Ostrava Ludevít Košík/CZ[-]
2021-11-13Ostrava Tomáš Rajdus/CZ[XrayX10-TR2]
2021-11-13Ostrava Tomáš Václavík/CZ[SaisutechE-Cyclone]
2021-12-19Bohumín Martin Jurča/CZ[XrayX10-MJ1]
2021-12-19Bohumín Tomáš Liška/CZ[Corally10SL-2]
2021-12-19Bohumín Przemyslaw Cygan/PL[-]
2021-12-19Bohumín Tomáš Liška/CZ[-]
2021-12-19Bohumín Tomáš Foltýnek/CZ[-]
2021-12-19Bohumín Jakub Těžký/CZ[-]
2021-12-19Bohumín Radim Hruška/CZ[-]
2021-12-19Bohumín Ivo Zaharowski/CZ[-]
2021-12-19Bohumín Karel Szotek/CZ[-]
2021-12-19Bohumín Krzystof Wicher/PL[-]
2021-12-19Bohumín Marek Kunc/CZ[-]
2021-12-19Bohumín Wojciech Bukryj/PL[-]
2021-12-19Bohumín Piotr Bigaj/PL[-]
2021-12-23Ostrava Aleš ml. Rajdus/CZ[-]
2022-01-15Bohumín Tomáš Liška/CZ[Corally10SL-2]
2022-01-15Bohumín Martin Jurča/CZ[XrayX10-MJ1]
2022-01-22Praha Dubeč Radek Procházka/CZ[Xray]
2022-01-22Praha Dubeč Ctibor Hurda/CZ[Xray]
2022-01-22Praha Dubeč Daniel Sychra/CZ[Xray]
2022-02-20Bohumín Radim Hruška/CZ[-]
2022-02-20Bohumín Filip Bortoli/CZ[-]
2022-02-20Bohumín Rostislav Zapletal/CZ[-]
2022-02-20Bohumín Roman Matlák/CZ[-]
2022-02-20Bohumín Ladislav Pavlacký/CZ[-]
2022-02-20Bohumín Tomáš Foltýnek/CZ[-]
2022-03-12Bohumín Lukáš Vrba/CZ[-]
2022-03-12Bohumín Wojciech Bukryj/PL[-]
2022-03-12Bohumín Tomáš Liška/CZ[-]
2022-03-12Bohumín Tomáš Rajdus/CZ[-]
2022-04-02Bohumín Filip Bortoli/CZ[-]
2022-04-02Bohumín Tomáš Liška/CZ[-]
2022-04-02Bohumín Tomáš Rajdus/CZ[-]
2022-04-02Bohumín Krzystof Wicher/PL[-]
2022-04-23Otrokovice Danny Matyáš/CZ[-]
2022-04-23Otrokovice Jan Matyáš/CZ[-]
2022-04-23Otrokovice Tomáš Václavík/CZ[SaisutechE-Cyclone]
2022-04-23Otrokovice Martin Matúška/CZ[-]
2022-05-15Tedoriaring Jaroslav Beran/CZ[Hudy2WD]
2022-05-15Tedoriaring Tomáš Vostal/CZ[-]
2022-05-15Tedoriaring Pavel Holčák/CZ[-]
2022-05-15Tedoriaring Přemek Řihánek/CZ[-]
2022-05-15Tedoriaring Damián Roubínek/CZ[-]
2022-05-15Tedoriaring Patrik Šebela/CZ[-]
2022-05-15Tedoriaring Lukáš Navrkal/CZ[-]
2022-05-15Tedoriaring Václav Otoupal/CZ[-]
2022-05-15Tedoriaring Karel Novosad/CZ[-]
2022-05-15Tedoriaring Petr Otoupal/CZ[-]
2022-05-15Tedoriaring Ivo Novosad/CZ[-]
2022-06-11Blansko Tomáš Vostal/CZ[-]
2022-06-11Blansko Ivo Novosad/CZ[-]
2022-08-13Otrokovice Tomáš Rajdus/CZ[-]
2022-08-13Otrokovice Přemek Řihánek/CZ[-]
2022-08-13Otrokovice Roman Štalmach/CZ[-]
2022-08-28Bernau Reinder Wilms/NL[RC-DevilPC10H3X]
2022-08-28Bernau Christian Fischer/D[Eigenbau]
2022-08-28Bernau Jürgen Reber/D[-]
2022-08-28Bernau Patrick Schnelle/D[-]
2022-08-28Bernau Dirk Elsebusch/D[VIPVTE]
2022-08-28Bernau Ronny Amft/D[-]
2022-09-04Brno Bosonohy Michal Beran/CZ[-]
2022-09-04Brno Bosonohy Ivo Novosad/CZ[-]
2022-10-01Brno Bosonohy Martin Janíček/CZ[-]
2022-10-01Brno Bosonohy Přemek Řihánek/CZ[-]
2022-10-01Brno Bosonohy Ondřej ml. Koukal/CZ[YokomoGT]
2022-10-15Svitavy Přemek Řihánek/CZ[-]
2022-10-15Svitavy Filip Bortoli/CZ[Xray4WD]
2022-12-23Ostrava Terezie Holubová/CZ[-]
2022-12-23Ostrava Antonín Hudec/CZ[Haudy]
2022-12-23Ostrava Martin Korotwitschka/CZ[XrayX10L-00210254]
2022-12-23Ostrava Lucie Krejčí/CZ[Corally10SLCZ-16W]
2022-12-23Ostrava Filip Šebesta/CZ[-]
2023-05-21Tedoriaring Damián Roubínek/CZ[-]
2023-05-21Tedoriaring Pavel Holčák/CZ[-]
2023-05-21Tedoriaring Patrik Šebela/CZ[-]
2023-05-21Tedoriaring Václav Otoupal/CZ[SerpentEryx411]
2023-05-21Tedoriaring Tomáš Vostal/CZ[-]
2023-05-21Tedoriaring Přemek Řihánek/CZ[Xray]
2023-05-21Tedoriaring Martin Janíček/CZ[-]
2023-06-03Brno Bosonohy Marcel Dostál/CZ[-]
2023-06-03Brno Bosonohy Petr Blaha/CZ[-]
2023-06-03Brno Bosonohy Drahoslav Hejtmánek/CZ[-]
2023-06-03Brno Bosonohy Magda Pekárková/CZ[-]
2023-06-03Brno Bosonohy Michal Beran/CZ[-]
2023-07-01Blansko Michal Beran/CZ[-]
2023-09-09Otrokovice "Alda Cvalda"/CZ[Yokomo]
2023-10-07Jedovnice Tomáš Menzel/CZ[-]
2023-10-07Jedovnice Vojtěch Sehnal/CZ[-]
2023-10-07Jedovnice Jiří Musil/CZ[-]
2023-10-21Holešov Aleš Bidovský/CZ[-]
2023-10-21Holešov Roman Matlák/CZ[-]
2023-10-21Holešov Petr Zavadil/CZ[XrayX12-2023]
2023-10-21Holešov Aleš Rajdus/CZ[-]
2023-10-29Bohumín Michal Bugajski/PL[XrayX12-2023]
2023-10-29Bohumín Petr Zavadil/CZ[XrayX12-2023]
2023-10-29Bohumín Marek Těžký/CZ[XrayX12]
2023-10-29Bohumín Aleš Rajdus/CZ[XrayX12-2023]
2023-10-29Bohumín Aleš Bidovský/CZ[XrayX12-2022-Lszo]
2023-10-29Bohumín Jan Hofman/CZ[XrayX12]
2024-05-05Blansko Miloš Dobiáš/SK[-]
2024-05-05Blansko Vojtěch Václavík/CZ[SaisutechE-Cyclone]


TOPlist