toyotabannerjaguar


| ÚVOD | FORUM| Le MANS Series | TECHNIKA | RECENZE | REPORTÁŽE | VÝSLEDKY | ROZHOVORY | GALERIE | OSTATNÍ | DOWNLOAD | KALENDÁŘE | ODKAZY | KONTAKT |

Archívy RC 2WD

Číslo chassis/podvozku obsahující: 'XrayX10L'

Obrázky ze závodů:



2016-05-22Blansko 2016-05-22Vojtěch Sehnal/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]
2017-08-12Blansko 2017-08-12Vojtěch Sehnal/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]
2018-04-28Blansko 2018-04-28Vojtěch Sehnal/CZFord GT LM GTE[XrayX10L]
2018-06-09Otrokovice 2018-06-09Juraj Šranko/SKAston Martin DBR9[XrayX10L]
2018-06-30Slavkov 2018-06-30Juraj Šranko/SKAston Martin DBR9[XrayX10L]
2018-08-12Svitavy I 2018-08-12Jiří Hrabec/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]
2018-08-12Svitavy I 2018-08-12Juraj Šranko/SKAston Martin DBR9[XrayX10L]
2019-03-23Ostrava 2019-03-23Jiří Hrabec/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]
2019-03-23Ostrava 2019-03-23David Gula/CZFord GT[XrayX10L]
2019-03-23Ostrava 2019-03-23Juraj Šranko/SKAston Martin DBR9[XrayX10L]
2019-03-23Ostrava 2019-03-23Josef Pilár/CZNissan R89C[XrayX10L]
2019-03-23Ostrava 2019-03-23Marek Hradiský/SKPorsche 962C Turbo[XrayX10L]
2019-07-13Frýdek Místek Sokol 2019-07-13Jiří Hrabec/CZChevrolet Camaro ZL1[XrayX10L]
2019-07-13Frýdek Místek Sokol 2019-07-13David Gula/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]
2019-07-13Frýdek Místek Sokol 2019-07-13Josef Pilár/CZPorsche 962C Turbo[XrayX10L]
2021-05-08Blansko 2021-05-08David Gula/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]
2022-02-26Ostrava 2022-02-26David Gula/CZFerrari F599[XrayX10L]
2022-02-26Ostrava 2022-02-26Vojtěch Václavík/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]
2022-04-23Otrokovice 2022-04-23David Gula/CZFerrari F599[XrayX10L]
2022-04-23Otrokovice 2022-04-23Vojtěch Václavík/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]
2023-05-13Blansko 2023-05-13David Gula/CZPorsche 962 CK6[XrayX10L]
2023-07-30Frýdek Místek Sokol 2023-07-30Filip Rajdus/CZToyota GT-One[XrayX10L]
2024-01-06Bohumín52024-01-06Jakub Vaněk/CZBPA Proto[XrayX10L]
2024-01-06Bohumín42024-01-06Miroslav Jurenka/CZBPA Proto[XrayX10L]

Výsledky závodů:



2016-05-22Blansko

4. místo

Vojtěch Sehnal/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]

4. gr. LMP2

2017-08-12Blansko

11. místo

Vojtěch Sehnal/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]

4. gr. GT

2017-11-04Bohumín

5. místo

Martin Havlíček/CZ [XrayX10L]

-

2018-01-06Bohumín

6. místo

Martin Havlíček/CZ [XrayX10L]

- GT10.5

2018-01-20Hrotovice

1. místo

Michael Klausner/ASophia GT[XrayX10L]

-

2018-01-20Hrotovice

2. místo

Igor Lipták/SKBlackArt 006 GT[XrayX10L]

-

2018-01-20Hrotovice

6. místo

Markus Reiser/ASophia GT[XrayX10L]

-

2018-01-20Hrotovice

7. místo

Martin Havlíček/CZ [XrayX10L]

-

2018-03-03Jedovnice

9. místo

Vojtěch Sehnal/CZ [XrayX10L]

9. gr. W-GT

2018-04-07Ostrava

16. místo

Igor Kratochvíl/CZMaserati MC12[XrayX10L]

5. gr. GT

2018-04-28Blansko

12. místo

Vojtěch Sehnal/CZFord GT LM GTE[XrayX10L]

8. gr. LMP2

2018-06-09Otrokovice

12. místo

Juraj Šranko/SKAston Martin DBR9[XrayX10L]

9. gr. LMP2

2018-06-30Slavkov

18. místo

Juraj Šranko/SKAston Martin DBR9[XrayX10L]

12. gr. LMP2

2018-07-29Ruda Slaska

1. místo

Robert Okoński/PLLola T530[XrayX10L]

1. gr. LMP1

2018-07-29Ruda Slaska

3. místo

Krzystof Ruman/PLLola T530[XrayX10L]

3. gr. LMP1

2018-07-29Ruda Slaska

4. místo

Marek Janusz/PLPorsche 962 CK6[XrayX10L]

4. gr. LMP1

2018-07-29Ruda Slaska

7. místo

Przemyslaw Lamch/PLAlfa Romeo 8C[XrayX10L]

3. gr. LMP2

2018-07-29Ruda Slaska

10. místo

Marcin Czachor/PLAlfa Romeo 8C[XrayX10L]

6. gr. LMP2

2018-08-12Svitavy I

10. místo

Jiří Hrabec/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]

1. gr. GT

2018-08-12Svitavy I

20. místo

Juraj Šranko/SKAston Martin DBR9[XrayX10L]

9. gr. LMP2

2018-09-02Brno Bosonohy

8. místo

Juraj Šranko/SKToyota GT-One[XrayX10L]

6. gr. LMP2

2018-09-29Hudy Arena Open

2. místo

Kai Asmer/DToyota GT-One[XrayX10L]

2. gr. LMP1

2018-09-29Hudy Arena Open

13. místo

Jiří Hrabec/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]

1. gr. GT

2018-09-29Hudy Arena Open

21. místo

Marek Hradiský/SKCadillac ATS-V.R[XrayX10L]

12. gr. LMP2

2018-09-29Hudy Arena Open

22. místo

Juraj Šranko/SKSauber Mercedes C9[XrayX10L]

5. gr. LMP1

2018-11-17Holešov

6. místo

Juraj Šranko/SKSauber Mercedes C9[XrayX10L]

5. gr. LMP1

2018-11-17Holešov

9. místo

Marek Hradiský/SKFerrari F599X[XrayX10L]

3. gr. LMP2

2018-11-17Holešov

16. místo

Martin Pospíšil/CZToyota GT-One[XrayX10L]

8. gr. LMP1

2019-03-23Ostrava

7. místo

Marek Hradiský/SKPorsche 962C Turbo[XrayX10L]

3. gr. LMP2

2019-03-23Ostrava

9. místo

Jiří Hrabec/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]

2. gr. GT

2019-03-23Ostrava

10. místo

David Gula/CZFord GT[XrayX10L]

3. gr. GT

2019-03-23Ostrava

25. místo

Juraj Šranko/SKAston Martin DBR9[XrayX10L]

9. gr. LMP2

2019-03-23Ostrava

-

Josef Pilár/CZNissan R89C[XrayX10L]

- LMP1

2019-06-22Blansko

25. místo

Marek Hradiský/SKPorsche 962C Turbo[XrayX10L]

16. gr. LMP2

2019-06-22Blansko

18. místo

Juraj Šranko/SKAudi R10[XrayX10L]

12. gr. LMP2

2019-06-22Blansko

-

Jaroslav Číp/CZPorsche 962C Turbo[XrayX10L]

- LMP2

2019-07-07Brno Bosonohy

8. místo

Radek Procházka/CZPorsche 911 GT1-98[XrayX10L]

8. gr. WGT

2019-07-13Frýdek Místek Sokol

9. místo

Jiří Hrabec/CZChevrolet Camaro ZL1[XrayX10L]

1. gr. GT

2019-07-13Frýdek Místek Sokol

15. místo

David Gula/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]

5. gr. GT

2019-07-13Frýdek Místek Sokol

25. místo

Josef Pilár/CZPorsche 962C Turbo[XrayX10L]

10. gr. LMP2

2019-07-20Slavkov

6. místo

Marek Hradiský/SKPorsche 917[XrayX10L]

6. gr. Pro10

2019-07-20Slavkov

7. místo

Radek Procházka/CZPorsche 911 GT1-98[XrayX10L]

-

2019-08-10Otrokovice

8. místo

Radek Procházka/CZPorsche 911 GT1 GTP[XrayX10L]

6. gr. LMP2

2019-08-10Otrokovice

9. místo

Juraj Šranko/SKPorsche 962C Turbo[XrayX10L]

7. gr. LMP2

2019-08-10Otrokovice

10. místo

Jiří Hrabec/CZHonda Integra Type R[XrayX10L]

1. gr. GT

2019-08-10Otrokovice

16. místo

Marek Hradiský/SKAlfa Romeo 8C[XrayX10L]

9. gr. LMP2

2019-08-10Otrokovice

22. místo

David Gula/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]

4. gr. GT

2019-08-31Svitavy I

9. místo

Radek Procházka/CZPorsche 911 GT1 GTP[XrayX10L]

6. gr. LMP2

2019-08-31Svitavy I

10. místo

Jiří Hrabec/CZHonda Integra Type R[XrayX10L]

1. gr. GT

2019-08-31Svitavy I

13. místo

David Gula/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]

2. gr. GT

2019-08-31Svitavy I

-

Šárka Hrabcová/CZToyota Corolla Axio GT[XrayX10L]

3. gr. GT

2019-09-14Slavkov

3. místo

Radek Procházka/CZPorsche 911 GT1 GTP[XrayX10L]

2. gr. LMP2

2019-09-14Slavkov

5. místo

Marek Hradiský/SKPorsche 962C Turbo[XrayX10L]

4. gr. LMP2

2019-09-14Slavkov

7. místo

Juraj Šranko/SKPorsche 962C Turbo[XrayX10L]

5. gr. LMP2

2019-09-14Slavkov

19. místo

David Gula/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]

3. gr. GT

2019-09-28Brno Bosonohy

8. místo

Juraj Šranko/SKPorsche 962C Turbo[XrayX10L]

6. gr. LMP2

2019-09-28Brno Bosonohy

9. místo

Radek Procházka/CZPorsche 911 GT1 GTP[XrayX10L]

6. gr. LMP2

2019-11-23Holešov

12. místo

Jiří Hrabec/CZHonda Integra Type R[XrayX10L]

1. gr. GT

2019-11-23Holešov

-

David Gula/CZFord GT[XrayX10L]

- LMP2

2020-02-29Ostrava-hala17hod

5. místo

Juraj Šranko/SKAlfa Romeo 8C Evo[XrayX10L]

1. gr. LMP2

2020-02-29Ostrava-hala17hod

9. místo

Petr Šorf/CZNissan P35[XrayX10L]

5. gr. LMP1

2020-02-29Ostrava-hala17hod

11. místo

Roman Štalmach/CZChevy Cruze[XrayX10L]

2. gr. Guest

2020-02-29Ostrava-hala17hod

12. místo

David Gula/CZFord GT[XrayX10L]

1. gr. GT

2020-02-29Ostrava-hala17hod

15. místo

Karel Novosad/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]

3. gr. GT

2020-02-29Ostrava-hala17hod

17. místo

Josef Pilár/CZPorsche 962C Turbo[XrayX10L]

6. gr. LMP2

2020-02-29Ostrava-hala17hod

-

Adrian Lippich/PLChevrolet Corvette[XrayX10L]

- LMP1

2020-03-07Holešov

5. místo

Juraj Šranko/SK [XrayX10L]

3. gr. LMP2

2020-03-07Holešov

9. místo

Karel Novosad/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]

1. gr. GT

2020-03-07Holešov

10. místo

David Gula/CZFord GT[XrayX10L]

2. gr. GT

2020-03-07Holešov

12. místo

Roman Štalmach/CZ [XrayX10L]

1. gr. Guest

2020-06-21Svitavy

6. místo

David Gula/CZFord GT[XrayX10L]

1. gr. GT

2020-07-25Frýdek Místek Sokol

28. místo

David Gula/CZFord GT[XrayX10L]

14. gr. GT

2020-08-08Blansko

11. místo

Milan Peška/CZMercedes-Benz CLK GTR[XrayX10L]

2. gr. GT

2020-08-08Blansko

14. místo

Karel Novosad/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]

4. gr. GT

2020-08-08Blansko

16. místo

David Gula/CZFord GT[XrayX10L]

6. gr. GT

2020-09-05Trnava

7. místo

David Gula/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]

1. gr. GT

2020-09-26Otrokovice

8. místo

David Gula/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]

4. gr. GT

2021-05-08Blansko

11. místo

David Gula/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]

7. gr. GT

2021-06-12Frýdek Místek Sokol

10. místo

David Gula/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]

4. gr. GT

2021-07-24Otrokovice

21. místo

David Gula/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]

12. gr. GT

2021-08-08Svitavy

13. místo

David Gula/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]

6. gr. GT

2021-09-11Otrokovice

6. místo

David Gula/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]

1. gr. GT

2021-09-25Blansko

1. místo

Marek jr. Frič/CZBPA Proto[XrayX10L]

-

2021-09-25Blansko

6. místo

Marek Helbich/SKPorsche 962C Turbo[XrayX10L]

-

2021-10-02Brno Bosonohy

14. místo

David Gula/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]

6. gr. GT

2021-11-13Ostrava

8. místo

David Gula/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]

3. gr. GT

2021-12-23Ostrava

10. místo

David Gula/CZFerrari F599[XrayX10L]

4. gr. GT

2022-02-20Bohumín

2. místo

Marek Kunc/CZBPA Proto[XrayX10L]

-

2022-02-20Bohumín

6. místo

Filip Bortoli/CZPorsche 962 CK6 Turbo[XrayX10L]

-

2022-02-26Ostrava

8. místo

David Gula/CZFerrari F599[XrayX10L]

3. gr. LMP2

2022-02-26Ostrava

20. místo

Vojtěch Václavík/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]

9. gr. GT

2022-04-23Otrokovice

20. místo

David Gula/CZFerrari F599[XrayX10L]

4. gr. LMP2

2022-04-23Otrokovice

28. místo

Vojtěch Václavík/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]

16. gr. GT

2022-12-23Ostrava

-

Vojtěch Václavík/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]

- GT

2023-03-18Holešov

6. místo

Jiří Hrabec/CZAlfa Romeo 8C[XrayX10L]

1. gr. LMP2

2023-03-18Holešov

12. místo

David Gula/CZFerrari F599[XrayX10L]

2. gr. LMP2

2023-04-22Otrokovice

2. místo

Filip Rajdus/CZToyota GT-One[XrayX10L]

2. gr. LMP1

2023-04-22Otrokovice

9. místo

David Gula/CZPorsche 962 CK6[XrayX10L]

4. gr. LMP1

2023-04-22Otrokovice

13. místo

Zdeněk Míča/CZPorsche 956[XrayX10L]

5. gr. LMP2

2023-04-22Otrokovice

-

Milan Peška/CZMercedes-Benz CLK GTR[XrayX10L]

- LMP2

2023-05-13Blansko

14. místo

David Gula/CZPorsche 962 CK6[XrayX10L]

3. gr. LMP1

2023-07-30Frýdek Místek Sokol

1. místo

Filip Rajdus/CZToyota GT-One[XrayX10L]

1. gr. LMP1

2023-09-30Hudy Arena Open

15. místo

TomᚠLiška/CZPorsche 956[XrayX10L]

5. gr. LMP2

2024-01-06Bohumín

3. místo

5Jakub Vaněk/CZBPA Proto[XrayX10L]

-

2024-01-06Bohumín

4. místo

4Miroslav Jurenka/CZBPA Proto[XrayX10L]

-

2024-06-08Otrokovice

-

Jiří Groch/CZPorsche 917[XrayX10L]

- LMP2



TOPlist